Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki? Mit...

Vajon tetszem neki? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van ez a srác... Kb mindennap találkozunk, egy busszal járunk. Nekem már régóta tetszik, de mostanság ő is elkezdett érdeklődni. Legalábbis elég furcsán viselkedik. Otthagyja a barátait miattam, es odajön hozzám beszélgetni, sokszor hozzám ér, meg mosolyog rám. Múlt héten közölte, hogy elkezd otthon edzeni, hogy izmosabb legyen. Nemrég megnevettetett, és utána mondta is, hogy azért mondta, hogy nevessek. Mindenre emlékszik, amit valaha mondtam neki, kérdezősködik.

Lehetséges, hogy viszonozza az érzéseim?


Az viszont zavar, hogy nem mindig néz a szemembe. Mármint van, mikor igen, van mikor nem. Megnéha félénken viselkedik. Az is lehet, hogy félreértem a "jelzéseit"?


16 évesek vagyunk


Köszi a válaszokat! :)



2015. márc. 14. 12:21
 1/7 zsici:D ***** válasza:
52%
Bezavarná a macit a málnásba
2015. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki,csak adni kell neki vmi bátorítás félét.
2015. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És milyen bátorítást adjak?:D

Első válaszoló, humoros vagy :D

2015. márc. 14. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz butuska?

Beléd akarja rakni a kukit

Ennyire egyszerű!

2015. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi, sokat segitettel ezzel...
2015. márc. 14. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
2015 van, te is kezdeményezhetsz. Mosolyogj rá, menj oda hozzá, írj rá néha, markolj rá a zacsira, meg amit a mai 16 évesek szoktak. Ha félénk, akkor muszáj neked is csinálni valamit.
2015. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Dejó neked, az alapján amit irtál szerintem bejössz neki és szeretné felkelteni az érdeklődésed...de azért vigyázz nehogy koppanj, nem árt az óvatosság

ha hozzád ér, rád mosolyog, megnevetett, és veled vagy a közeledben akar lenni akár a barátairól is "lemond" egy időre az elég pozítivnak számít :)) nemártana ha mindig a szemedbe is nézne, viszont ha szégyenlős az is aranyos dolog :)

Szerintem teszteld le valahogy, valami jó kérdést tegyél fel amiből kiderítheted mennyire kedvel, vagy például ha mondjuk átlagos polós, farmeros lány vagy öltözz fel csinosan egyik nap, mivel 16 vagy semmikép ne rakd ki a cickód és ne öltözz közönségesen, egy kevés smink, kicsi szájfény, csajosabb csinosabb felső, kiegészítésnek nyaklánc, vagy egy nagyobb lógosabb fülbevaló, de ne ess tulzásba, ekkor figyeld a reakcióját, észre vesz-e, megjegyzi hogy szép vagy, csinos vagy, jól nézel ki...stb :) próbálj egy kicsit flörtölni vele hátha viszonozza, vagy érj hozzá te is picit, nézz a szemébe és mosolyogj :)))

2015. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!