Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, melyik a jobb választá...

Lányok, melyik a jobb választás egy első randin?

Figyelt kérdés

Szokatlan kérdés lesz. Szóval ált. az első randin nem nagyon szokás venni a lánynak ajándékot(szerintem), hiszen nem ismered az ízlését.

De ha pl. ilyen "útonállók" letámadnak, és rád akarnak sózni mondjuk egy virágot ("Egy virágot a szép hölgynek?")vagy egy parfümöt, akkor mégis mi a helyes döntés?

Megveszem neki az adott dolgot (ettől kissé zavarban érezné magát szerintem a lány, hisz alig ismer), vagy inkább utasítsam vissza (ez meg olyan bunkó, nem?)?

Csak mert voltam már ilyen helyzetben...

Szóval, mi a jó választás? Tapasztalatok? Srácok is válaszolhatnak.



2015. márc. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Virágot (1szál) igen , többet ne se csokit se parfümöt... De ha egy virágot se veszel sztem smucignak fogsz tűnni
2015. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha visszautasítod, első randin soknak érezném. De ez az én véleményem
2015. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz ha nem viszel semmit, de azért egy szál virág sosem árt. (mondjuk ez a korodtól függ)
2015. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem szeretem az ajándékokat, nem is örülnék neki

első randira meg felesleges

24L

2015. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2: Igen, ez lányfüggő. És nem is lehet tudni, ki hogy áll vele:)

#3: Igen, a virággal még egyet is értek. De ki tudja, ki mivel támad le :D Egyébként 20 vagyok.

2015. márc. 15. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olyanok csak bizniszt akarnak csinálni a közhelyes elképzelésből. Add elő határozottan hogy haladjatok tovább. Ő még szinte senki neked. Ha ilyesmiről lányokat kérdezel, akkor az általuk hallott ismert válaszokból fog mondani egyet, szinte egyikük se találja ki helyetted hogy mit csinálj. Ritkán azért kaphatsz értékelhető választ is (#4).
2015. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!