Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik azok a jelek amiből...

Mik azok a jelek amiből rájövök, hogy tetszek az adott fiúnak?

Figyelt kérdés

Tudom, gáz, meg sok kérdés volt már ehhez hasonló, de leírom, miért került ez kiírásra.

Mostanában elég sokszor előfordul velem, hogy arra következtetek, tetszek a kiszemelt fiúnak. Rám mosolyog, szemez velem, nevet a poénjaimon, csak nekem mond el dolgokat, elhívnak ide-oda, stb.stb. Ezeket én mind biztató jeleknek veszem. Utána mindig!!! kiderül, hogy vagy a barátnőm tetszik nekik, vagy pedig nem, viszont én sem. Eddig abban a tudatban voltam, hogy szimpatikus vagyok a srácoknak, de mostmár kezdek elbizonytalanodni. Ha jövök az utcán a barátnőimmel, és megnéznek, akkoris egy csomószor mondják a barátnőim, hogy ők szemeztek a sráccal, őket nézték meg.(én meg elbizonytalanodok, hogy akkor rosszul láttam volna?).

Akkor egy kedves flörtös mosoly pl. még nem jelent semmit?

Ne haragudjon aki szerint ez buta, illetve gáz kérdés, de engem ez most rettentően nyomaszt.


2015. márc. 15. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Másképp viselkedik veled, mint a többi lánnyal.
2015. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!