Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit csinálnátok, ha egy...

Fiúk, mit csinálnátok, ha egy ismerősötök (lány megírná fb-on hogy szerelmes belétek, mióta ismer (kb 11 éve)? 14/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy én szeretem e, de adnék neki egy esélyt...
2015. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenteném Obamának
2015. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha ezt írná:



Lehet hogy most idiótának tartassz. Énis annak tartom magam.


Amit most írok arra inkább ne válaszolj!


Új év, új élet. Elegem van magamból, vagyis lehet h inkább belőled. Kb ovi óta arról szól az életem, h álmokat kreálok magamnak. Ebböl elég.



Na jó leírom, lehet h tudtat, lehet h nem is gondoltad volna soha


Sajnálom, szeretlek


Vagyis ezentúl remélem ez már a múlté.


Nagyon nehéz lessz de próbálj meg úgy csinálni mintha nem tudnád.


Elvégre is most már nem is tudom h szeretlek-e.


És még valami. Igazából nem egészen olyan vagyok amilyennek megismertél.


Csak egyszerűen egy árva mondatot nem tudtam elmondani melletted rtel.esen



Még valami.


Mindíg be tudtam lőni, hogy aznap fogunk e találkozni.


Egészen egyszerűen: Ha sikerült találnom egy jó ruhát, hajatmostam, és egyszer az életben elégedett voltam a kinézetemmel akkor biztos nem találkoztunk.


Ha épp nem volt rendes pólóm, kiszakadt a harisnyám, stb, akkor tuti találkoztunk.


Kb 40ezerszer el akartam mondani, de mindíg úgy döntöttem ez hülyeség lenne


De most valahogy még is jobban érzem magam


Bármi idiótaságot mondtam, csináltam, az nem azért volt mert ennyire idióta vagyok, hanem azért mert szerettelek.



De azért egyet árulj el: tudtad, vagy sejtetted, vagy nem is gondoltad?


Bocsánat hogy kb 4 oldalt írtam, és hogy ezzel zavartalak.


Utáltalak reménytelenül szeretni


Bocsi


( semmire nem muszáj válaszolnod)


Csinálj úgy mintha nem tudnád! Koszi, Bocsi, Szia



(Ui.: Valószínűleg nem érted h ezt miért kellett. Azért, h lezárjam magamban ezt az egészet. Tényleg bocsi!)

2015. márc. 15. 20:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány:14 fiú:16
2015. márc. 15. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
simmman irhatod frappans nem varnek egy 14 evestol ilyet 18/f
2015. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöm? Nem tudom.

Ha barátom? Barát zónában levő lányokkal nem jönnék össze. Legalábbis a jelenlegiekkel nem.

És ha a srác azt válaszolná, hogy ő is szeret, akkor sem próbálnád már meg vele?

2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos már csak utólagos a kérdésem. Decemberben írtam meg neki. Azóta nem beszéltünk erről, meg amúgy különösebben másról sem (kettesben)

A fogalmazásról annyit, hogy igazad van, de máshogy nem tudom kifejezni magamat. Elősször egy versre gondoltam, de azt gáznak éreztem...sajnos. Mostmár úgy gondolom jobb lett volna az úgy :/

2015. márc. 15. 21:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván megpróbáltam volna, hisz ez minden vágyam 11 éve! De nem válaszolt semmit. (mert megkértem rá az elején)
2015. márc. 15. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Három éves korod óta? Azért ez nem semmi, más nem is emlékszik arra az időre. Nem voltam még ehhez hasonlítható helyzetben, de biztos jó dolog így elzárkózni az esetleges válasz elől? Ha már vetted a bátorságot és elmondtad, nem lett volna könnyebb egy füst alatt túl lenni a reakción is? Utána még mindig megpróbálhattatok volna úgy tenni, mintha mi sem történt volna, így viszont szerintem mindkettőtöket olyan helyzetbe hoztad, hogy nem tudjátok, hogy álljatok a másikhoz.

A kérdésre válaszolva: fogalmam sincs, nincsenek ilyen régi barátaim, így elképzelni sem tudom. Ettől függetlenül viszont úgy gondolom, mindenképpen hízelgő ilyet hallani/olvasni bárkitől, akár kölcsönös az érzés, akár nem.

2015. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most mit tudnék csinálni, hogy újra emberszámba vegyen/ne viselkedjen hülyén?
2015. márc. 16. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!