Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Dilemma. Ti mit gondoltok erről?

Dilemma. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hétvégén volt szerencsém megismerkedni egy végtelenül kedves,okos és helyes sráccal.Nagyon hamar egy hullàmhosszra kerültünk,működik a kémia is érzem,viszont ő külföldön dolgozik,mint szakács és nem tudjuk se ő se én,hogy érdemes e így belekezdeni a dologba úgy,hogy csak két három havonta jön haza.Ti mit gondoltok erről?
2015. márc. 16. 03:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy? Hány kapcsolatod volt eddig? Ha magamat nézzük 21 évesen, még nem volt kapcsolatom, én simán belekezdenék, ha lenne egy olyan lány.

Sztem mindenképp kezdj bele, majd kialakul, semmit nem vesztessz belőle. Hol dolgozik a srác?

2015. márc. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Én 25 éves vagyok a srác 23.Volt már pár kapcsolatom,de egyik sem volt az igazi.Egyébként Bécsben dolgozik tehát nem annyjra messze csak még nem egészen tudja,hogy milyen gyakran tud hazajárni,mert most megy át egy másik munkahelyre.Eddig két-három havonta járt haza.
2015. márc. 16. 04:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:) Én mindenképp belekezdenék. Főleg úgy, amilyen nehéz egy igazi szerelmet kifogni, legalábbis magamból kiindulva. Ő úgyse fog mindig ott dolgozni, egyszer lehet úgyis hazajön, ma meg már 3 óra alatt kocsival simán lezavarható ez a távolság, ha meg keleten laksz, akk meg max 4 :D. Ha meg nem, akar visszajönni, de esetleg összejönnétek, lehet, hogy a végén vele tartassz. De ez majd úgyis eldől. Csak pozitív dolgokat írtál róla, és elég érettnek tűnsz az írományod és a korod alapján úgyh nem hinném, hogy megbánnád. Sok sikert!:)
2015. márc. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én lehet,hogy belekezdenék mert így elsőre tényleg sok közös dolog van bennünk és tetszünk is egymásnak.Rajta fog múlni,hogy mi lesz,mert mondta,hogy ő nem igazàn akar hazajönni épp ezért át kell gondolnia ezt az egészet.De ma elvileg találkozunk és akkor minden kiderül szerintem.Köszönöm a tanácsot és a bíztatást!
2015. márc. 16. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!