Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, menjek vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walter_Dornberger kérdése:

Mit gondoltok, menjek vagy ne menjek? Volt feleség+gyermek - új feleség dilemma.

Figyelt kérdés
Feleségemmel 5 éve vagyunk együtt, volt feleségemtől 6 éve váltam el. Előző házasságomból 6 éves kisfiam van, és van lehetőségem a fiammal 1 hétre világot látni francia országban. A gond az, hogy a régi feleségem egyedül nem adja a gyermeket, ő is ott szeretne lenni , mert még nincs teljesen "hozzám szokva" a kisfiam. A mostani feleségemnek sem esik jól a helyzet, mert ő azt gondolja hogy kis lépésekben elérhető a későbbiekben, hogy velünk is elmehet a gyermek. A gyermek viszont most 6 éves és rajong azokért az emlékekért , múzeumokért amiket meglátogathatnánk. ( tankos, csatahajós korszak...:)) Mit tegyek, vállaljam az utazást vagy hagyjam veszni a lehetőséget?

2012. jún. 4. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan nekünk kéne eldönteni?
2012. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Beszéld meg a volt feleségeddel, hogy akkor bizonyosan nem fog "hozzád szokni" a gyerek, ha ő is ott van.

Egyébként miért nem fele-fele arányú a gyermekfelügyelet, ha van pénzed, munkád, feleséged?

2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a lehetőséget, a gyereket is bezavarnátok. Apró lépések, ahogy a mostani nejed mondja.
2012. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vidd az uj feleséget és a régit is meg a kisfiad és akkor mindenki boldog sajnos nem lehet hogy az egyiket otthon hagyod a másikat viszed a gyerekkel együtt.
2012. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennyire félnek az emberek a magánytól, hogy házasságokba menekülnek?

Nem tudom, mi lelte őket.

Amúgy, ez nem hinném, hogy lehetőség lenne, hanem valami egész más. Ja, vállald persze az utazást. Még, ha ez nem is lehetőség.

Bár, bizonyos távlatból, bizonyára lehetőségnek látszik.

2012. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ad gyermekfelügyelet: Én vegyész, gépészmérnök , régi feleség jogász.
2012. jún. 4. 21:46
 7/14 A kérdező kommentje:
Ad magány: igen, én a házasságot mint létformát tudom elképzelni, nem bírnék egyedül lenni. ( háztartást önállóan vezettem hosszú évekig, mindkét feleséget többé kevésbé én tanítottam főzni, vezetni, stb.
2012. jún. 4. 21:48
 8/14 A kérdező kommentje:

ad 3:

Szívem szerit ezt tenném, de ez nem megy, mert a volt párom nem adja a gyermekét az új feleségem mellé.

2012. jún. 4. 21:50
 9/14 A kérdező kommentje:

Ad 1:

Nem, természetesen dönteni én fogok, de kíváncsi voltam, más hogy áll ehhez a témához, ötlethez. A válaszok inkább a feleségem álláspontját igazolják, és majdcsak megtalálom valahogy az egészséges kompromisszumot.

2012. jún. 4. 21:52
 10/14 Gloria92 ***** válasza:
semmiképp ne hagyd ki, hogy a kisfiaddal lehess! :)
2012. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!