Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerhetnek meg intelligen...

Hol ismerhetnek meg intelligens 45 eves ferfiakat?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, probalom magamban elnyomni ezt az apakomplexus szeru dolgot, de nem megy, mar szinte belefeszulok. A sajat korosztalyombol senkivel se tudok meglenni es kezdek ketsegbe esni.

#ismerkedés #idösebb férfi
2015. márc. 16. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább veled nem tud meglenni senki.
2015. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

letojom a problémádat, pazarold el az ifjúságod vanlami vénemberrel, akinek majd az ápolója lehetsz pár év múlva

Beszéld meg egy pszichológussal.

2015. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Intelligencia a köbön :)) csak kollektív válaszokat szeretnék
2015. márc. 16. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

kollektív válaszokat ? ? ? ? hát kedves válaszolók gyűljünk egybe és válaszoljuk meg az vénember igényű leányzónak, hogyfossa el életét.

Come Together

https://www.youtube.com/watch?v=N8LZGQ4MkvQ

2015. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy végre valami használható választ is kapj...nos szerintem olyan helyeken ahová minden korosztályból járnak emberek, vagy főleg idősebbek. Velem is ez a helyzet sajnos, ha gondolod írj privátot és beszélgethetünk, ha nem is szakembernek, de legalább olyasvalakinek írod le a gondolataid aki egész jól meg tudna érteni. Szóval írj bátran, én is szívesen lelkiznék!
2015. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot, csak szexet, vagy valamit a kettő között szeretnél?

Fontos az, hogy a pasi elég idős legyen ahhoz, hogy akár az apád is lehessen, vagy beérnéd 10-15 év plusszal hozzád képest?

2015. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy 15 ev plusszal is beerem es egy komplexen szeretnek mindent, max nem kotott kapcsolatban
2015. márc. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!