Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Őrültség, de vonzz, abszolút...

Tiiimiii kérdése:

Őrültség, de vonzz, abszolút nagy hülyeség lenne, ugye?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy rendezvényen összefutottam egy fiúval, nem beszéltünk, de valahogy mindig összeakadt a tekintetünk, aztán másnap keresgéltem neten,ki ehet ő, de nem találtam meg, harmadnap teljesen véletlen akadtam rá, őrülten vonzz a dolog, de nagy a távolság, de ismerkedni attól lehet, bejelöljem? vagy abszolút hülyeség, és őrültnek fog tartani,
2015. márc. 16. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülni fog neki.
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Timmy! Timmy! Timmy!


Hogy van a többi South Park karakter?

2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok képbe a South Parkkal :)
2015. márc. 16. 21:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem is emlékszik.... Igazából attól félek,hogy ír hogy én ki a fene vagyok
2015. márc. 16. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor elmagyarázod,hogy hol láttad őt.Ne vacakolj,jelöld be és lesz ami lesz:)
2015. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem emlékszik rád, akkor majd felvilágosítod :)

Hajrá

2015. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok egy sráccal, kb. három héttel ezelőtt voltam egy családi összejövetelen, és ő is ott volt..nem volt semmi, csak szemezés..Én is megtaláltam neten, de nem jelöltem be, viszont azóta is folyton rá gondolok..De egy idő után gondolom elmúlik..:)
2015. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jelold be! lehet o a leki tarsad. biztos hogy nem fog merges lenni 24f
2015. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jelentem tiszta őrültnek érzem magam, ez nem az én stílusom :) Kiderül ha beborul, ki tudja, lehet hogy az őrültség néha jót tesz.
2015. márc. 16. 21:19
 10/14 anonim válasza:
Edes jo istemenem bakker nem a kezedet keri meg... Jelold be es kesz 3nnyit vacakolni... Es mi lesz ha majd le akartok fekudni egymassal... Kicsit legyel mar batrabb ;)
2015. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!