Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel beégtem elötte?

Ezzel beégtem elötte?

Figyelt kérdés

Nagy hülyeséget csináltam.Az iskolában valentin napra lehetett küldeni egymásnak ilyen papír sziveket,amiket kiosztottak.Van egy lány,aki tetszik.Én írtam neki szivet és azért,hogy felfigyeljen rám,ráírtam a nevemet is,hogy tőlem kapta.De ő hazament még mielött kiosztották volna és sokan látták az osztályában a szivet.És most többen piszkálják miattam,hogy szerelmes vagyok belé..

Ezért most gondolom utálhat engem,nem?Beégtem elötte?Én így már nem igen merek próbálkozni nála.Szerintetek?17/F.A lány 15.



2015. márc. 16. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan :)

Amit tapasztaltam, hogy bunkók néha az ember osztálytársai

2015. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megtudta,hogy mit csináltál,és azt látod,hogy továbbra sem mutat érdeklődést irántad,akkor nem hiszem hogy érdekled.De az is lehet,hogy zavarba került,és nem tudja mi legyen tovább.De írtad,hogy elment,mielőtt kiosztották volna a szívet(ami gondolom elég sz@r élmény lehetett neked kérdező),és másoktól sem tudta meg,akkor nyugodtan próbálkozz nála tovább,és vedd úgy,mintha ez az akciód meg sem történt volna.A cikizőket meg sz@rd le :)
2015. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Próbálkozz nyugodtan.

Legaláb utánna nem bastatják ezzel.

Amúgy hogy hogy 2 év különbség?

cigó vagy?

2015. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért őt szívatják?
2015. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!