Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire "könnyű" lenne ismerke...

Ennyire "könnyű" lenne ismerkedni még átlagos pasinak is?

Figyelt kérdés

sokszor volt bennem, hogy átlagos kinézetem ellenére kinéztem tényleg egy 1000%-os nőt, de nyilván nem próbáltam meg, mert úgyis van nálam jobb, úgyis túl jó nekem stb.

Valaki viszont azt mondta, csak húzzam ki magam, lépjek oda, legyen önbizalom. Ez ennyit számitana? Azt hittem, a külső elsőre eldönt mindent...


2015. márc. 16. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Pedig jól hiszed, a külső a minden. Meg a belső.
2015. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nyom a latba ha nem gőrnyedve mész oda és dadogsz.
2015. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kűlső számit.. Ha tényleg nem vagy nyuszi akkor oda mész és mi tőrténhet? maximum elutasít..
2015. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

sajnos nincs így, én jóképű vagyok és sokszor még így is nagyon nehéz ismerkedni.

pénzem az nincs sok így egy jó nagy szelet nekem is kimarad a csajokból.

2015. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van esze, az a belsőd is meg szeretné majd ismerni és nem a külső alapján dönt. Lehet egy nő 100%-osan szép külsőre, ha nem tudsz vele semmiről sem beszélgetni, nálad is elmúlik majd az illúzió.
2015. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"húzzam ki magam, lépjek oda, legyen önbizalom" IGEN + legyél ápolt és tiszta.

Nem tudni kinek mi jön be. Ízlések és pofonok. De ha nem mész oda ismerkedni, udvarolni, akkor eleve halott a dolog.

2015. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bor zoltán ***** válasza:
Csak megemliteném hogy a legszebb nőket pestisesként kerülik a férfiak félvén a visszautasítástól,aki mer nyer.
2015. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4: Ha neked abból a szeletből kell nő akiknek csak a pénz kell, gazdagodj meg, de ne sajnáltasd magad, hogy így nincs pénzem úgy nincs pénzem... Hogyan gazdagodj meg? VivalaKapitalizmus!
2015. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés!

Ha ennyire könnyű, akkor hány lányt fűztél be azóta?

2015. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8: nem, nem mondtam hogy nekem olyan nő kéne :D persze kavarni jó lenne (mint minden szép nő) de amúgy nem a pénzesek vonzanak, stílusra se az én világom.

a meggazdagodás meg folyamatban van de azért a legtöbb korombeli gazdag arc aki pénzével (iphone, bmw) csajozik se magának kereste meg ezt hozzáteszem...:D

2015. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!