Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőim tetszenek a...

A barátnőim tetszenek a fiúknak, és egy csomó mindent csak bele képzelek dolgokba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma van a mélypontom.:)

19 éves lány vagyok. A családom szerint különleges szépség, és én is azt érzem, hogy különleges a külsőm, de nem tartom magamat szépnek, sőt...én csúnyának látom magam.

na mindegy, a lényeg, hogy egy ideig még semmi baj nem volt, amikor elmentem az utcán éreztem hogy a férfiak néznek, egy csomóval szemeztem, ha új társaságba kerültem azt hittem rám figyelnek, ez történt legutóbb is.

Összeülős estét tartottunk, ahol ott volt egy srác aki nagyon tetszik. Egész este alatt szemeztünk, ha vicceskedett mindig rám nézett. A biztonság kedvéért megkértem a barátnőmet, hogy figyelje, ő hogy látja(hogy bebszélem magamnak vagy sem), mire közölte, hogy a srác folyton őt nézte, és másnap a srác be is jelölte facebookon.

Régen is ha elment egy kocsi mellettünk és dudált, egy másik barátnőm megjegyezte, hogy ŐT dudálták meg.

Volt olyan is, hogy megkértem egy barátnőmet, hogy segítsen megismerni egy srácot(Ő ismerte), aztán amikor véletlen összefutottunk a sráccal az utcán megkértem barátnőmet, hogy most még ne mutasson be a srácnak(nem voltam jó pazban), mire közölte a barátnőm, hogy eszébe se jutott.

Olyan, mintha a sors nem nekem kedvezne. A fiú osztálytársaim is folyton piszkálnak, sujkolják belém a dolgokat, és mostmár azt érzem, hogy semmit sem érek. Kb. egy hete úgy kelek fel, hogy úgyse érek semmit, és amikor kilépek az utcára, egyszerűen szégyellem magam. Ha összeülős est van barátokkal nem merek elmenni, és ha mégis neki vágok tényleg koppanok.

Ráadásul a barátnőm nem is éreznek velem együtt, örülnek, hogy ha az én kiszemeltemnek tetszenek.

Kicsit kivagyok.

Volt valaki így? És esetleg jobbra fordult a helyzet? nem nyavalyogni akarok, de kezdek kifáradni.


2015. márc. 16. 23:55
 1/3 CptTomato ***** válasza:

Biztosan vonzó nő vagy... felejtsd el a csúnya vagyok marhaságot.

A többiről meg... ne bonyolítsd túl, lehet nem tetszel neki, akkor szomorú de így jártál, ha tetszel neki és még nem lépett akkor meg adj hálát az égnek hogy nem lépett.

2015. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bor zoltán ***** válasza:
A legszebb nőktől félnek a fiuk,férfiak,ezért általában a kevésbé vonzó barátnőikre startolnak,.Jótanács:Ne járj falkában fiúzni,és kezdeményezz.
2015. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért, e milyen barátnők az ilyenek? Szerintem sürgősen keress új barátőket... Mi van, ha a srác tényleg téged bámult, a bnőd meg féltékenységből monta, amit mondott, és ő jelölte be a srácot nem fordítva... Szerinntem egy darabig hanyagold őket...

Ha csúnyának érzed magad, változtass kicsit a külsődön, keress nete vmi új frizurát, talán új színt, sportolj (a futás nagyon üdítő tud lenni, jön a jóidő, irány a sziget vagy ha szeretsz úszni, az még jobb alakot tud csinálni) próbálj ki új sminket (de csak éppen hogy - szerintem semmi sem dekoratívabb egy vékony, matt tuscsíknál, lényeg, hogy pontosan a szempilla tövében legyen) vagy vegyél néhány új ruhát. És ne a barátnőidet kérd meg, hogy segítsenek - kérdezd a fodrászt, vagy anyukádat... Szerintem a barátnőidben túlteng a "versenyszellem" - vannak ilyenek, akiknél senki sem lehet szebb, stb... szóval féltékenyek...

2015. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!