Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak akkor néz meg jobban az...

Csak akkor néz meg jobban az ellenkező nem, ha az átlagnál szebb vagy vagy rondább, ha átlag vagy, akkor nem. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az emberek, lányok (fiú vagyok) akkor mérnek csak végig, akkor bámulnak meg, ha az átlagnál jóképűbb vagy vagy pedig csúnyább, ha kb az átlagba tartozol, akkor nem néznek meg annyira.

A helyzet az, hogy engem több negatívum ért, mint pozitívum, (vagy csak jobban megmaradtak bennem) de volt, hogy bejöttem lányoknak, szóval nem tudom magamról állítani, hogy ocsmány vagyok, de azt se hogy hű de jóképű. Mégis van, hogy egy-egy lány, mikor szembe jön, csak néz és néz.


Honnan tudom, hogy épp arra gondol, hogy "Milyen állat ez?" vagy hogy "Hmm, örülnék, ha szúrna!"? Vannak "jelei"?


2015. márc. 17. 05:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én igazából minden embert megnézek,akkor is ha lány az illető.(pedig nem vagyok leszbi) Persze a helyes fiúkat kicsit tovább bámulom...

Azt,hogy undorral néz rád,vagy tetszel neki,látnod kéne a tekintetéből. De küldhetnél képet privátban,és őszintén véleményeznélek... L

2015. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy nem tudom, mit kéne látnom a tekintetében. Se mosoly se semmi. Pl van egy lány, aki csak néz, de nem mér végig meg semmi, csak a szemembe néz, mikor meg ránézek nem néz el rögtön, csak kb 1-2 mp után, de még sose mértem. :) De ezt csinálja szinte az összes, akit észrevettem, hogy figyel.
2015. márc. 17. 06:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, kiül valami az arcodra:) Én páromat megnézik a lányok,én nagy bánatomra, de semmi nem történik, a lényeg, ő elég sokat mosolyog és vakítanak a fogai, lehet hogy ez a fő sárma?:)
2015. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok egy lánnyal. Felszállok a buszra, meglátom, nézek a csodálatosan szép barna szemeibe, ő is néz az én szemeimbe, ezt csináljuk 2-3 mpig aztán kész. És ezt megcsináltuk eddig 2x, elég ritkán látom sajnos.
2015. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is gondban vagyok, hogy sokszor egyáltalán nem lehet kiolvasni egy női tekintetből, hogy mire is gondol pontosan. Fikás-e az orrom, vagy bejövök neki, vagy éppen egy nagy orrszarvúbogár mászik a hátamon, és amiatt néz, vagy egyszerűen csak egy nyomit lát bennem. Azt meg nem csinálhatom, hogy odalépek hozzá és megkérdezem, hogy mit néz rajtam, kicsit túl bunkó lenne részemről.
2015. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!