Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki tartja még úgy, hogy akik...

Ki tartja még úgy, hogy akik panaszkodnak, hogy nem találnak párt maguknak, azokkal valami nagyon nagy baj van?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni, hogy a mai világban valaki ne tudna ismerkedni ha kinyitja a szemét, fülét, száját. Annyi féle ember van, mindenki tud valakit találni, még a legrondábbak is. Csak ki kellene tekinteni a faluból..Én például nem tudok nem kapcsolatban lenni, mert mindig megrohamoztak a férfiak, nekem csak választanom kellett.

2015. márc. 17. 14:28
1 2 3
 1/27 Interferencia ***** válasza:
Ja hogy ez ilyen provokatív kérdés, pedig be akartam írni, hogy ez is egy túlzó általánosítás.
2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
mer van akiknek vannak igényeik :D gondolom milyen alakok rohamozhattak téged....
2015. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván az emberiség majdnem felével "nagyon nagy baj" van.


Nem. Nem velük van a baj. Az igények magasak.


Tudod. Marosán elvtárs klasszikusa máig aktuális: Nem a zsemle kicsi, a pofátok nagy.

2015. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem akartam provokálni senkit. A kérdésem azoknak szólt, akik ugyanígy gondolják.. szóval aki nem, annak nyilván nem kell ideírni.
2015. márc. 17. 14:32
 5/27 anonim ***** válasza:

#4


Ó értem szóval csak az írhat aki veled egyetért a többiek meg takarodjanak? :D


"Icc a frí kántri men!"

2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
szerintem komoly kapcsolatban állandóan az van akinek nincsenek (nagy) igényei,akinek vannak,az inkább ugrálgat folyamatosan,és nem kezd komoly dolgokba.Mert nehéz olyat találni akit elfogad az ember 1 hónapnál tovább is.
2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Egyébként itt gyk-n is a szex, szerelem témakörnél ha olyan a téma, akkor egyszerre négyen írnak rám privát ismerkedős üzenetet. Pofon egyszerű az egész:)
2015. márc. 17. 14:35
 8/27 A kérdező kommentje:
6: Két komoly kapcsolatom volt, 4-4 évesek. A kettő között is mikor szabad lettem pár hónapig, négy potenciális lett volna akivel járhattam volna, én voltam, aki nem döntött mellettük. Lehetőség mindig van. Ha valaki nem a négy fal között él...
2015. márc. 17. 14:37
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a "habár eddig magányos farkas voltam, de most, hogy nekem összejött végre az első kapcsolatom, a többi magányos farkast kiröhögöm, hadd irigykedjenek rám" típusú kérdés?
2015. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
egyébként a kavarás is 'kapcsolat' valamiképp. Ha más nem, hát testi. De itt annyi fiú panaszkodik, hogy nincs senkije még tucmukolni se:S Hát én ezt nem hiszem el. Csak ide-oda el kell menni és nem úgy viselkedni mint egy ijedt őzike.
2015. márc. 17. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!