Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki tartja még úgy, hogy akik...

Ki tartja még úgy, hogy akik panaszkodnak, hogy nem találnak párt maguknak, azokkal valami nagyon nagy baj van?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni, hogy a mai világban valaki ne tudna ismerkedni ha kinyitja a szemét, fülét, száját. Annyi féle ember van, mindenki tud valakit találni, még a legrondábbak is. Csak ki kellene tekinteni a faluból..Én például nem tudok nem kapcsolatban lenni, mert mindig megrohamoztak a férfiak, nekem csak választanom kellett.

2015. márc. 17. 14:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok 'farkas'.. 28 éves nő vagyok.
2015. márc. 17. 14:41
 12/27 anonim ***** válasza:

a minősége a lényeg :D b**szhatod lehetnek 100an is ha mind olyan amilyen.....Meg itt is írhatnak neked ezren is ha egy normális nincs köztük


én tuti nem adnám alá egy 4 éves kapcsolatba :D kavarni meg lehet persze,ez az élet lényege! a kavarás.


arra mindig lehet találni valakit,de itt kapcsolatról volt szó.


és szerintem 8 év az életedből kapcsolatra elég ütős azért,mert úgy látszik mégse jött be :D időpazarlás volt.

2015. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit bunkóság ilyen előítéletesnek lenni... Nagyon sokan úgy vannak, hogy aki tetszik nekik, annak ők nem jönnek be, aki meg próbálkozik náluk, az nekik nem tetszik, szar helyzet, velem is ez van folyton...

A másik, hogy elég nagyok az elvárásai mindenkinek, és ha bármi probléma van, ahelyett, hogy megbeszélnék, rögtön összevesznek meg szakítanak, hogy majd jön jobb, csak éppen így az életben nem tanulnak meg alkalmazkodni...

De ez nem azt jelenti, hogy probléma van velük!!

2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A nőkre igaz amit írtál, én is így gondolom. Pasiknál teljesen más a felállás.
2015. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Azon ne csodálkozz hogy könnyed kapcsolatra jobb minőségű férfiaknak is kívánatos vagy, csajoknak pont komolyabb kapcsolatban kell lejjebb tenniük a lécet. Ismerek pl. sok kulturált 30-40 körüli céges karriert befutott csajt, akik könnyed kapcsolatra nagyon kellenek férfiaknak, de komolyabban csak 5-10 évvel idősebbek vennék őket, vagy lúzerebb férfiak.


Vagy 30-40 körüli munkában sikeres, de csajokkal béna kollégáim is vannak (reál tagozat gimiben, műszaki szak egyetemen, kevés csaj volt mindig körülöttük, nem tanultak meg nőkkel bánni), nekik sincs jellemzően túl nagy magánéletük.

2015. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát ezaz neked mint nőnek csak választanod kell azok közül a férfiak közül akik nem találnak párt....


Egy szép csinos lányra nagyon sok férfi jut rengeteg így válogathat bőven, és nyilván a legjobbat fogja választani külső és belsőre nézve is.


Én is ezt tenném fordítva. (habár még sosem rohamoztak meg a nők, h én is én is én is)


Szóval ahogy írták ott vannak a magas igények is , az elutasítások is, az elégedetlenségek, a kudarcok, és sokaknál az amit esetleg látnak, hogy ők nem kellettek a nőnek de bezzeg az a bunkó f**aszkalap igen. Noss az ilyeneknek jóhogy elmegy az önbizalmuk és csak akkor fog megjönni ha egy nő végre igent mond.

2015. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A második 4 évesem még tart;) Abban lehet valami, hogy nőknek könnyebb..
2015. márc. 17. 14:57
 18/27 A kérdező kommentje:
De látok tök sok 'nem modell kinézetű' pasit is és házasok vagy párkapcsolatban vannak...
2015. márc. 17. 14:59
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen én is és még nagyon sokan nagyon sok ilyet látunk, én is az voltam én hülye :)


Nade a lényeg, hogy ez nem feltétlen csak "nagy baj van velük" probléma lehet, habár aki azért már közelít a 30 hoz mondjuk és még semmi sem volt najó ott már lehet probléma :)

De alaphibákat mindenki elkövet vagy épp nem tesz semmit.


Nem itélek el senkit mert nem mindenkinek könnyű, látok én is elég sok szerencsétlent akit még meg is sajnál néha az ember, dehát ez van-

2015. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
A múltkor pont volt itt gyk egy srác, aki panaszkodott, hogy nem talál barátnőt, aztán kiderült hogy a csajnak is nacionalista nézeteket kell vallani, több diplomásnak kell lennie, nagymellűnek, sportosnak, kék vagy zöld szeműnek meg még felsorolt vagy ezer dolgot... hát így elég nehéz lesz. Szóval, ahogy a kérdésben is megírtam, az illető sráccal vannak gondok.
2015. márc. 17. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!