Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék úgy közelíteni...

Hogyan tudnék úgy közelíteni egy srác felé, úgy hogy az ne legyen nyomulós?

Figyelt kérdés
Az évfolyamomba jár,és az osztályából senkivel sem vagyok olyan jóban,hogy nem lenne feltűnő ha folyton az osztályával lógnék. Ezen kívül csak egy különórára járunk együtt meg marad a folyosó:( Attól tartok nagyon feltűnő és nyomulós lennék ha csak odamennék hozzá dumálni (ahhoz egy bomba jó ürügy kell) Tippek,tanácsok?

2015. márc. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Órán segítséget kérsz tõle?Mondjuk, hogy magyarázzon el valamit, amit te nem értesz.
2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó is lenne,csak az a baj,hogy hittanra járunk együtt,és az nem olyan mint a matek,hogy "nem értem,magyarázd el!"De azért köszi:)
2015. márc. 17. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismét csak azt tudom mondani, hogy összebarátkozol vele.

Keresel közös szálat, mosolyogsz rá... külön óra amúgy nagyon zsivány, mellé ülsz. Dumálsz vele, elkezdesz hülyülni vele szóval van pár apróság :) de ne arra gondolj, hogy "dejó lenne ha +baxna" hanem na milyen jó haverok vagyunk, mehetünk "focizni", "kisfröccsözni" többi meg jönni fog magától...

2015. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmiképp se barátkozz össze vele, inkább próbáld felhívni magadra a figyelmét. Vagy ha ez nem megy akkor a további lehetőségek: derítsd ki ő miből jó és kérj tőle segítséget; véletlen menj neki mert épp a telefonodat bambulod és hopp már is kinyöghetsz valami bocsi félét és kezdődhet a beszélgetés;barátkozz össze egy lánnyal az osztályából és ezzel fokozatosan közelebb kerülhetsz hozzá könnyebben feltudod hívni magadra a figyelmét, de ez már egy kicsit kétszínűség a lánnyal való barátkozás miatt. De egyébként meg nem tudom hány éves lehetsz de ha általános iskoláról van szó nem túl valószínű hogy a fiú foglalkozik még ilyesmivel, vagy ha igen akkor meg nem könnyű jeleket küldeni felé úgy hogy vegye is a lapot. Próba szerencse
2015. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2015. márc. 18. 17:44
 6/6 anonim válasza:
Szivesen, remélem tudtam segíteni.
2015. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!