Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác. De nem...

Tetszik egy srác. De nem akartam, hogy tetszen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni!

Az iskolámban elkezdtem egy fiúval járni és már fél éve járunk.Minden rendben ment még randiztunk is meg elcsattan az első arcra puszi is.Csók még nem volt.És most jött egy srác akiről elösször azt hittem, hogy egy nagy lökött, de tanulószobán azt mondta nekem, hogy ,,Olyan szép a szemed!" és ,,A hajad olyan selymes és szép!" és ,,Olyan gyönyörű vagy, hogy az már bűn." és sokszor kacsintott is rám.Megmondtam neki, hogy nagyon kedves.És elkezdtem gondolkodni és ráeszméltem,hogy az a fiú akivel most járok sose dicsért meg!És most ez a fiú egyre jobban kezdett érdekelni.Nem tudom mit tegyek!Kérlek segítsetek!



2015. márc. 17. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél.. Ha probléma akkor ne szólj hozzá
2015. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már pár szép szóval levegyen a lábadról, legyen eszed
2015. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mondtam már, hogy nem akartam!Egyszerűen.....bonyolult! :(
2015. márc. 17. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha alap esetben egy kedves, rendes srácról beszélünk aki amúgy esetleg szeret is, akkor miért kezdenél mással kavarni? Nem lehet mindenki profi bókoló, van akinél ez egyszerűen nem jön olyan jól... Nekem nem szimpatikusabb valaki azért mert nagyobb dumás, de Te tudod :D
2015. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férfi.
2015. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiderült és egy nagyon durva dolog arról a pasiról akivel most járok.Megcsal.
2015. márc. 18. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nem ugyanerre készültél? :o
2015. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!