Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mi lenne az...

Lányok nektek mi lenne az első véleményetek egy olyan fiúról aki állattartással, mezőgazdasággal foglalkozik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Hobbim és érdeklődési köröm a mezőgazdaság, legjobban az állattartás,- tenyésztés. Imádom a traktorokat is, de ettől függetlenül én is ugyanolyan fiú vagyok mint a többi, egyáltalán nem vagyok paraszt, tiszta vagyok, figyelek a külsőmre. De mégsem megy az ismerkedés. Egyszerűen nem találok olyan lányt aki eljönne velem randizni, mert félek, hogy ez amit én csinálok itthon visszataszító meg ki tudja mit gondolna erről az egészről. Pedig nagyon szeretnék már egy lányt is, mert nincs kivel megbeszélni bármit is, barátaim sem nagyon vannak, részben az állatok miatt. Lányok, ti mit gondolnátok egy ilyen fiúról, akiről menet közben kiderülne hogy ezeket szereti, ezeket csinálja otthon? Lehetőleg normális válaszokat szeretnék, és ha valaki akarja annak privátban leírom bővebben, mégis mi miért történt eddig, hogy ennyire magányos lettem. Köszönöm
2015. márc. 18. 21:56
 1/8 anonim válasza:
2015. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha arról mesélsz nekik, hogy mennyibe került a traktor, és, hogy mennyi pénzetek van, jönni fognak...
2015. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pénz nincsen sok, mert ami bejön annak nagy része elmegy takarmányra, erre-arra. Traktorom meg régiek vannak, egyáltalán nem a jobb fajtából. Meg engem egy lány ne a pénzért szeressen
2015. márc. 19. 18:15
 4/8 anonim válasza:
Akkor ez bukó, olyan lány nincs, aki nem a pénzért szeret valakit.
2015. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó, én imádom az állatokat :-)

Nekem nagyon is tetszene, elmennék vele, megnézni, milyen az egész hely :-)

Biztos barátkoznék vele

Szeretem a természetet

14l

2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az, hogy paraszt.
2015. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de sejtettem, hogy a legtöbb ember undorodik az ilyesmitől.
2015. márc. 30. 21:41
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ezt fajtája válogatja. Az is egy munka és egy megélhetési forma. Az, hogy nincs belőle sok pénzed.. majd lesz. És igazad van, egy lány ne azért szeressen valakit mert pénze van, az nem jó semmire már bocsánat.
2015. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!