Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egy nimfomán...

Mit tegyek, ha egy nimfomán csaj negatív pletykákat terjeszt rólam? (többi alul)

Figyelt kérdés
Anno hazakísértem, mert nem akartam, hogy egyedül caplasson az utcán éjszaka. Félig viccelődve azt mondja nekem, hogy ha van tököm, felmegyek hozzá és lefekszem vele. Mondanom sem kell, kb szemem szám nagyra nyílt. Mondtam neki, hogy bocsi de nem az esetem meg amúgy is szeretem én levadászni az áldozatot. Azóta szóba se áll velem és azt terjeszti, hogy lúzer dumával bepróbálkoztam nála, meg könyörögtem hogy lefeküdhessek vele de ő lekoptatott. Mit lehet csinálni ilyen aljas támadással?
2015. márc. 19. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék azért, ha egy csaj így felajánlkozna.

Nekem lenne hozzá tököm.

2015. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megsértetted az egóját, most visszavág.
2015. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ejtsd le.. Mást nem tudsz tenni...
2015. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy a Csak szex és más semmiben mondták: "a nők nagyon be tudnak rágni ha megdugják őket... de még jobban ha nem"

Mondjuk hülye aki elhiszi hogy egy nimfománnak könyörögni kell!

Bárki megkérdezi megmondod hogy "nem dugtam meg ez a baja"

2015. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfiként ne legyél ennyire érzékeny. Ha hosszabb idő óra nincs csajod és egy csaj azt terjeszti rólad, hogy bepróbálkoztál nála, akkor legalább kevesebben hiszik azt, hogy baj van a szexuális orientációddal.


Igazából a csaj ezzel magát égeti, kulturáltabb csaj ha visszautasít is valakit, akkor sem dobolja ezt ki.

2015. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi, nincs ezzel semmi gond. Ha valamelyik barátodnak a szemében kevesebb leszel attól, mert nem dugtál meg egy lányt, akkor keress helyet új pajtit. Ha emiatt valaki megvet, az bolond, én se feküdtem volna le vele.
2015. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is nézz utána, hogy mit jelent a nimfomán.
2015. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!