Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire negatív dolgo egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire negatív dolgo egy kapcsolatban, ha a lány jár a fiú házába?

Figyelt kérdés
Szóval röviden, ha a lánynak nincs olyan nagy szobája vagy nincs olyan nagy házuk, ahova fogadni tudná és a pasi viszont tudja fogadni, ha átszeretnének valamelyikőjükhöz menni..? szóval ez mennyire rontja a kapcsolatot? a fiú családja mellesleg egy picit gazdagabb a lány családjánál

2013. nov. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, miért rontaná?
2013. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké, szóval 16-17 évesekről van szó akik együtt járnak
2013. nov. 7. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

És akkor?

Úgy sem ront semmin sem.

2013. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen és? Nem mindegy kinél töltik az idejüket? Ott legyenek ahol kényelmesebb... Nem is értem ebből miért lenne probléma?
2013. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, és mi a gond? Van valami szabály arra, hogy a lány szobájában kell tölteni az idejüket, vagy mi? Szerintem fölöslegesen aggódsz ezen.
2013. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem befolyásol semmit. Inkább a szülők hozzáállása számít...
2013. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akinek a fejében ilyen kérdések járnak az inkább menjen ki a játszótérre még játszani és ne próbáljon meg felnőttként viselkedni mikor ennyire gyerekes, éretlen.
2013. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm családja jóval tehetősebb az enyémnél, mégis sokat van itt, a pénz nem sokat számít, ha a lakás rendezett, tiszta, szép, nem feltétlen úgy van rendjén, hogy plazmatévé a plazmatévével, sportkocsi a sportkocsival... Akkor már nem is az embert szeretnéd, hanem azt, hogy veled egy társadalmi réteg, szerintem...
2013. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
istenem nolj mar fel!!! szereted nem?? akkor nem rohadtul mindegy hol vagytok?! es ha kicsi a szobaja akkor mi van?? semmi!! ott is ugyanugy el lehet lenni szerintem ennek nem kene mervadonak lenni... egyszer itt egyszer ott es ennyi....
2013. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos valamelyik őskori gondolkozású szülőd vagy hozzátartozót mondott ilyet.Esetleg vidéki vagy?

Mert itt szokás mondogatni, hogy ugyan már, milyen dolog,hogy a lány megy a fiúhoz!?

Igen,régen így volt, de ma már ne szóljanak bele, hogy ti hol vagytok és hol érzitek jól magatok.

Én is ebben a helyzetben voltam/vagyok, de már nem érdekel ki mit mond rólunk a hátunk mögött.

2013. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!