Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudassam az osztálytárs...

Hogyan tudassam az osztálytársammal hogy bejön?

Figyelt kérdés
Már évek óta szerelmes vagyok bele. de nem birom neki elmondani. hogyan jeleztem neki???

#szerelem #Viszinzatlan
2015. márc. 19. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedveskedj neki születésnapján ilyenek,segíts neki légy a közelében..
2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
osztálytársal ne járj, mert ha elutasít akkor elég sz*r lesz vele egy osztályba járni :/
2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem, ha elutasít, akkor sem lesz rosszabb a helyzeted
2015. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszelgetés?
2015. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Sehogy!

Osztálytársal járni nem jó dolog.

Képzeld el, hogy szakítotok. Ugye nem szeretnéd még x évig látni az exed képét minden egyes nap? Meg amúgyis, képes ez a dolog egy közösséget megrontani, vagy esetleg befolyással lenne az ottani baráti társaságodra.

Továbbá az is roppant kellemetlen, ha visszautasít. Sőt, van olyan, aki ilyen helyzetben még képes arra is, hogy nyilvánosan megalázzon, leégessen. Ugye ezt te sem akarod?

2015. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előzőknek lgaza van na én ilyen helyzetben vagyok nem túl kellemes :/ :(...
2015. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahogy tudakold ki, hogy te is tetszel-e neki, hogy ne legyen megalázó, ha nem viszonozza. De attól is függ, hogy mennyi évetek van még együtt.

Én jártam már egy osztálytársammal körülbelül egy éve, miután szakítottunk, kínos volt egy-két hétig, de már minden oké :) Szóval nem kell általánosítani.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: próbálj felvenni vele szemkontaktust, mosolyogj rá, legyél a közelében, segíts neki háziban, stb. Próbálj minél többet beszélgetni vele, akár suliban, akár facebookon (de inkább személyesen). :)

2015. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!