Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 174 centi vagyok 63 kilóval....

174 centi vagyok 63 kilóval. Ilyen paraméterekkel mondjak le a csajozásról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért kéne lemondani emiatt? :)
2015. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért mondanál le róla?
2015. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Sok lans van akinek ez az esete (pl en is )
2015. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 The Guard ***** válasza:
miért kellene? 1centivel vagyok nagyobb és 2 kilóval nehezebb és semmi gondom a csajozással.
2015. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez nekem átlagosnak tűnik... ha a csajozás nem megy, valószínűleg vagy nem vagy helyes túlságosan, vagy rossz a személyiséged. ez a két paraméter nem jelent semmi különöset.
2015. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem látok semmi problémát ezekkel a számokkal.
2015. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mamár mindenki azt hiszi hogy csak a 90kilós 180 centis fitness modelleknek lehet csjauk vagy mieza hülyeség? Én testépítek natúrba 4 éve és kevesebb csajom volt mint egy vékonynak...
2015. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Dehogyis! Sok lans van akinek ez az esete (pl en is )"


Aha. Járnál velem?



"Mamár mindenki azt hiszi hogy csak a 90kilós 180 centis fitness modelleknek lehet csjauk vagy mieza hülyeség?"


Az ez a hülyeség, hogy bárkinél próbálkozom, csak az érdektelenséget látom rajta. Vannak haverjaim, akik egyszerűen bárhova mennek, megfogják a csajokat. Én még életemben nem éreztem, vagy ha igen, max. egyszer, hogy egy lány beindult rám, mert megfogta a külsőm. Bárhova megyek, mindig mindenhol azt tapasztalom, hogy túl gyerekesen nézek ki és senki nem vesz komolyan. Világéletemben utolsó voltam a tornasorban. Mindig minimum 3 évvel fiatalabbnak néznek. Most voltam egy egyetemi eseményen nemrég, ahol azt hitték, gólya vagyok. Ha hagyom kinőni a szakállamat, akkor meg úgy nézek ki, mint valami züllött gyerek. Van már annyi élettapasztalatom, hogy tudjam, mennyire számít a külső. Bármelyik csúnya lány megmondhatja, hogy a fiúk sem az ész alapján osztályoznak és akármilyen sekélyes rıbanc megkaphat bármilyen fiút, ha elég jól néz ki. A másik oldalon is hasonló a helyzet. Van olyan, aki jól néz ki, és nem tud úgy elmenni egy buliba, hogy ne örüljenek neki a csajok.


Aki nem, az mit tegyen? Forduljon fel? Vagy menjek k***vázni? (Már kínomban elmentem egyszer, szar volt). Azért gondolom, hogy emiatt nem vesznek komolyan a csajok, mert ez tűnik logikusnak. Nem vagyok hülye, én is tudom magamról, hogy gyerekesnek nézek ki. A probléma csak az, hogy már gyerekként is egy felnőtt férfi nemi vágyával voltam "megáldva", és ezt nyilván senki nem nézi ki egy kis strébernek tűnő srácból.



"Én testépítek natúrba 4 éve és kevesebb csajom volt mint egy vékonynak..."


Hát ez fura. Amúgy mit jelent az, hogy "natúrba" a testépítésnél? Úgy érted, fehérjeporok nélkül, vagy mi?

2015. márc. 20. 18:56
 9/20 A kérdező kommentje:

"Nem látok semmi problémát ezekkel a számokkal."


Azokkal én se látok problémát. A probléma akkor jelentkezik, ha ismerkedni próbálok.

2015. márc. 20. 18:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondanod... Én 181cm vagyok és 77kg...
2015. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!