Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy külföldibe....

Beleszerettem egy külföldibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Komoly segítségre lenne szükségem. Egy cserediákprogram keretében megismertem egy srácot, akibe beleszerettem. Most mentek haza. 99%, hogy ez az érzés kölcsönös. Legközelebb egy hónap múlva fogunk találkozni, mikor mi megyünk hozzájuk. Utána viszont nem valószínű, hogy fogunk találkozni. Mégis mit kéne tennem? Nagyon megszerettem...

2015. márc. 21. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell mindig nyáladzani a külföldiek után?
2015. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Így jártál. Majd elfelejted.
2015. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pantha rhei válasza:

Egy picit több információra lenne szükségünk, hogy helyesen meg tudjuk ítélni a helyzetet. Mekkora távolság van köztetek? Mennyi idősek vagytok? Van-e realitása annak, hogy az érzelmi részen felül anyagilag is fenn tudjátok tartani a kapcsolatot? Van-e esély közös jövőképre? Mennyi időn belül tudnátok megszüntetni a távkapcsolatot? Ha ezekre negatív választ tudnál csak adni, akkor sajnos az elengedés az egyetlen "megoldás".


Tapasztalatból próbálok segíteni Neked, jómagam is távkapcsolatban élek egy külföldivel. Ha bővebb infóra, segítségre van szükséged, írj bátran! :)

2015. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

"Miért kell mindig nyáladzani a külföldiek után?"


Nem nyáladzik utána, hanem beleszeretett. Tudod mi a különbség? Tudod mi a szerelem? Ja, hogy nem? Akkor boccs!!

2015. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!