Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok őszintén ti is észrevet...

Lányok őszintén ti is észrevettétek, hogy itt Magyarországon a legtöbb fiú nem mer próbálkozni legalábbis a normálisak?

Figyelt kérdés
Amelyik meg odajön az tuti, hogy csak annyit akar. Magyarán csak azért mert odajönni mert ugyis mindegy. Ez lehet a mi hibánk lányoké, hogy a fiúk ennyire nem mernek? És erre bocsi fiúk de kb az összes lány ismerősöm mind panaszkodott, pedig szép lányok. Csak mert hallom ismerősi körömből mind fiúktól, hogy hol vannak a normális lányok? Lányoktól meg hol vannak a normális fiúk?
2015. márc. 22. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

En nem veszem eszre. Sot van hogy mar nekem rossz hogy vissza kell utasitani, mert amugy normalisak

16L

2015. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fél a visszautasítástól
2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a normális fiúkat általában visszautasítják, ezért elmegy az önbizalmuk.
2015. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Végre van valaki,aki ezt is észrevette.Jó pár éve ezt próbálom itt elmagyarázni az embereknek,de persze fel sem fogják,csak a másikat hibáztatják...

Én sem merek már próbálkozni,mert nagyon sok visszautasítást kaptam,de mellé még megalázást,kinevetést is kaptam bőven.Pozitívumot meg még soha,így aztán még barátnő közelbe nem jutottam még.Mert mindenki csak a leghelyesebbel áll szóba,a többi meg megy a levesbe...

23/F

2015. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne általánosíts. Én sem merek próbálkozni, pedig cseppet sem vagyok normális.
2015. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Jól mondja az előttem válaszoló végre valaki ezt is észre vette.Én jó magam is 1 ilyen helyzetben vagyok jelenleg hogy már 2 hónapja tetszik egy lány a buszon de nem merem leszólítani..Ennek több oka is van nem tudom hogy bejövők-e neki,vissza utasítás,maga a helyszín...stb

Arról meg nem is beszélve hogy a Normális fiúkat vissza utasítják a gyökereket meg megtartják. Ettől félek én is mivel mindig a lány dönteni hogy mi lesz. Nem akarom magamat dicsérni de nem öltözködök rosszul illetve nem is nézek ki rosszul De sokszor látok az utcán olyan lányokat meg az ismerőseim között is van olyan aki szép,nem beképzelt gyökér,rendes..stb és olyan pasijuk van hogy az szégyen..

Öltözködni nem tud,úgy néz ki a csávó mint egy fog piszka, és ha ne soroljam a többit...Nem értem.

A Mondás azt mondja hogy " Nem a Külső számít hanem a belső . Hát én meg azt mondom hogy mind2.

18/f

2015. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltam külföldön, így nincs viszonyítási alapom, de nem vettem észre, hogy nem mernének kezdeményezni a pasik. Azt amúgy sose értettem, hogy a lányok miért nem mennek oda egy fiúhoz, hogy ha annyira bejön nekik. Csak várják a sült galambot utána meg sírnak, hogy nem kellenek senkinek.

Több oka is lehet, hogy miért nem próbálkozik egy férfi, régebbi rossz tapasztalatok, nem küld az adott lány jeleket, hogy vevő lenne az ismerkedésre, félénkség, stb.

Engem nem zavar, hogy ha nekem kell felkeltenem egy pasi érdeklődését és rányomulnom, jó érzés meghódítani. ;)

2015. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát nőként elkövettem én már azt a hibát, hogy odamentem olyan fiúhoz, akin abszolút láttam, hogy bejövök neki, folyton nézett, meg igyekezett a környékemen ugrálni,de odajönni azt nem....na megtanultam, hogy ilyen pisisekkel ne foglalkozzak,mert odamentem amikor meguntam ezt, hogy mint az ovisok itt kerülgetjük egymást.vagy mint a birkák csak lesünk egymásra. erre úgy csinált,mintha nem is tetszenék neki, tiszta hideggé vált. persze legközelebb ugyanúgy nézett. na jó, hát aki hülye haljon meg. amikor még megunom, hogy nem tesz semmit és a kezembe veszem az irányítást, akkor még az én női büszkeségembe gázol bele, hogy úgy csinál mintha nem érdekelném, amikor meg meglátott helyette mással,mert belefáradtam ebbe, akkor meg ott ugrál a környékemen, még a csávót majdnem fel is lökte amugy.....na én ezért nem próbálkozok egy pasinál sem. egy életre megtanultam, hogy nem a nő dolga odamenni a pasihoz. lehetek kezdeményezőbb, hogy jobban nézem vagy ilyesmi,de oda nem megyek többet egy pasihoz sem....amelyik nem jön oda azzal én nem foglalkozok.a fiúk dolga az udvarlás és a vadászat:XD
2015. márc. 22. 15:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Taps Kérdező csak ennyit tudok írni... És ha valóban így gondolod,akkor pedig ne várd,hogy odamenjenek hozzád.Majd odamegy hozzád az,akinek pont csak arra kellesz és kész.

Meg mennyire harcolnak a nők,hogy jajj egyenjogúság így meg úgy,de kezdeményezni meg megtenni az első lépést azt ráhárítják a férfiakra,meg jajj hát az nem a mi dolgunk blablabla...

Ennyi erővel mi férfiak is mondhatjuk,hogy nem a mi dolgunk és kész is van.

2015. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Manapság a lányoknak eléggé más az értékrendjük, tisztelet a kivételnek. Sajnos nincs ráírva a homlokukra, hogy melyik a normális lány, ezért nem mernek próbálkozni.
2015. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!