Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok őszintén ti is észrevet...

Lányok őszintén ti is észrevettétek, hogy itt Magyarországon a legtöbb fiú nem mer próbálkozni legalábbis a normálisak?

Figyelt kérdés
Amelyik meg odajön az tuti, hogy csak annyit akar. Magyarán csak azért mert odajönni mert ugyis mindegy. Ez lehet a mi hibánk lányoké, hogy a fiúk ennyire nem mernek? És erre bocsi fiúk de kb az összes lány ismerősöm mind panaszkodott, pedig szép lányok. Csak mert hallom ismerősi körömből mind fiúktól, hogy hol vannak a normális lányok? Lányoktól meg hol vannak a normális fiúk?
2015. márc. 22. 10:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9/10-esnek csak annyit írnék, hogy más dolog az egyenjogúság jogi dolgokban,meg munkában,mert ebben lett kiharcolva. és másról van szó amikor ismerkedésről beszélünk. itt férfi és női szerepről van szó. és nem fogom magamra venni a férfi szerepet ebben. már bocs.mert nem vagyok az,hanem nő! és a feminizmust ne keverd ezzel össze. nekünk is jogunk, hogy dolgozzunk, önmegvalósítsunk, és szavazhassunk. ez nem férfi jog, hanem alapvető emberi jog.és ha a srégi emberek egy cseppet is normálisak lettek volna ezt tudták volna és nem elnyomták volna a nőket ezekben a dolgokban. tiszta vicc, hogy a nők nem dolgozhattak,meg joguk nem volt semmihez se. hát az lett volna a normális, hogyha ez úgy működött volna, ahogy ma működik,ez a normális. de azért más a jogi dolgok,meg a párkapcsolati. ha te ezt összekevered, akkor sajnállak. vannak női dolgok és vannak férfi dolgok....és a párkapcsolati dolgokban egyáltalán nem az én dolgom, hogy udvaroljak egy férfinak, hanem hogy felkeltsem az érdeklődését irántam, a személyiségemmel, a szépségemmel stb...és az ilyen beállítású férfival biztos, hogy nem is fogok foglalkozni,aki azt képzeli, hogy nekem kell udvarolnom,mert nincs amivel megfogjon. vagy odateszi magát vagy mehet amerre lát és akinek az kell, hogy láblógatós, rohadtul nem érdeklem, hogy mennyire jó annak a nőnek mellettem típusu pasik melyik nőnek kell???? nektek is meg vannak az elvárásaitok a nőkkel szemben, hogy legyünk szépek, kedvesek, házisak...hát bocs, hogy élek és van elvárásom azzal a férfival szemben, hogy legyen férfias, udvarias és inteligens, hogy legyen benne annyi férfiasság, hogy nőnek érezzem mellette magam és fel tudjak rá nézni, és ez már ott elkezdődik, hogy fel tudjak rá nézni, hogy igenis meghódít, és odateszi magát. az én szememben magatehetetlen gyáva pasi nem pasi.27 évesen biztos, hogy nem! ennyi idősen ez már nem az a szint, hogy attól elájulok, hogy hű de szép vagy.
2015. márc. 24. 11:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem kérdező, hogy ha az ilyen pasi számodra nem pasi, akkor meg miért izgat, hogy nem próbálkoznak? Addig jó, amíg békén hagynak téged és békében, egymásról tudomást nem véve tudtok élni, nem? :D
2015. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szerintem az utolsó olvasd vissza a kérdésemet,mert szerintem nem érttted...
2015. márc. 25. 00:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az előző kommentedet nem értem, a kérdés fényében. Azt írod, hogy az a pasi, aki nem tud meghódítani, számodra nem is pasi és nincs esélye, szóval nem értem, miért akarod, hogy az olyanok is összeszedjék a bátorságuk és kezdeményezzenek, akik nem érzik magukat képesnek a meghódításodra. Tudod, hiába is játszanák el a macsót egy randirahívás idejéig, mert idővel úgyis kibújna a szög a zsákból, hogy nem felelnek meg a te pasiideálodnak. Tapasztalatom szerint a legjobb mindig következetesen önmagunkat adni, még ha emiatt egyesek kapásból gyávának és magatehetetlennek, vagy épp bármi másnak bélyegeznek minket és onnantól nem érdekeljük őket. Mert ha esetleg van olyan (és statisztikailag elenyésző az esélye annak, hogy nincs) aki hajlandó ennél mélyebbre nézni és megkedvelni más dolgok miatt, az csak így fog megtalálni és az ilyen ember leírhatatlanul többet ér, mint akinek meg kell játszanod magad.

Szóval oké, hogy nem akarsz "pasit játszani" a kapcsolataidban, szíved joga, de a félénk pasiknak is szívük joga, hogy ők sem.

2015. márc. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
utolsónak annyit mondanék, nem szeretném, hogy az ilyen pasik meghódítsanak,mert a gyávaságukkal ugysem tudnak. és nem engem érdekel, hogy mért nem jönnek oda hozzám,hanem hogy egyáltalán mért ilyen gyávák sok fiú, ez volt a kérdés, nem pedig a saját magammal kapcsolatban szólt a kérdés, hanem általánosságban,mert mint jeleztem a kérdésben is számos ismerősömtől hallom a kérdést, hogy hol vannak a normális lányok, fiúktól pedig hol vannak a normális fiúk. és igenis sok lány panaszkodik arra, hogy gyávák a magyar fiúk. a kérdés általános jellegű volt nem a saját életemre nézve. bár nekem is volt ilyen tapasztalatom....és tudod röhej,de pont tegnap este ezzel foglalkozott a híradó is, hogy erasmuszos lányok akik külföldről jöttek ide tanulni szintén erre panaszkodtak, hogy a magyar fiúk nem nyomulnak. hát akkor itt már valami tényleg nagyon nincsen renbe, ha ezt még külföldi lányok is észreveszik.....és tudod a gyávák ááltalában maguk is maradnak....ez lenne a válaszom a mért kéne megváltoznom és adjam önmagam....nem mindig jó ha az ember önmagát adja,mert lehet olyan borzasztó személyisége valakinek, hogy az ördög se tudná elviselni:XD nekem is voltak jellembeli hibáim amit be kellett látnom, hogy változtatnom kell rajta.láttam már évfolyamtársaim körében olyan lányt, aki bár szép volt mégsem volt sose senkije és nem is kaptak utána, mert egy házsártos, én hordom a nadrágot kisugárzású volt. meg se lehetett mellette szólalni és olyan határozottsággal volt, hogyha fiú lennék hát én se nyomulnék rá....és amíg ezt ő nem veszi észre magán, hogy azért ez belőle fakad,addig nekem ne panaszkodjon, hogy nincsen senkije.kicsit szelídebben viselkedne és ezt észrevenné magán és változtatna, akkor nem így lenne ahogy van....az ember persze egy részről adja önmagát, de azért vegyem is észre, hogy mi miért nem sikerül az életemben,mi velem a baj nem???és azért a gyáva emberek párkapcsolat terén hát átlagba egyedül maradnak. nekik meg ezt kell észrevenniük, ha nem tesznek valamiért az nem is lesz meg.
2015. márc. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!