Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Feledékenység, vagy ez ilyenko...

Feledékenység, vagy ez ilyenkor teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés

Sulibkban ma volt évzáró, kint egy betonos pályán aminek ez egyik szélén voltak padok. Mi diákok a pályán álltunk, szülők, ismerősök pesig a padokon ültek.

Műsor felénél felfigyeltem egy nagyon szép, nálam kb. 2 évvel.idősebb lány, majd ő is felfigyelt rám. Egészen a műsor végéig, folyamatosan szemeztünk, majd osztállyal fel kellett mennünk a termünkbe. Szóval ez maga a történet, és most a kérdés: Mi a francért nem emlékszek rá? Nem emlékszem az arcára se, ruhájára se. (Nadrágja picit feszülős volt, arra emlékszem.) Szín, semmi se maradt meg bennem.



2014. jún. 21. 02:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a memoriád. Ajánlom a készségfejlesztőket:)
2014. jún. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig jó dolog lenne emlékezni rá.:)
2014. jún. 21. 02:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert csak néztél de nem láttál :)
2014. jún. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz rá emlékezni, hogy önkielégíts, de nem megy az azt jelentheti, hogy belezúgtál.
2014. jún. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es: Nem, nem azért.


Utolsó. Nem tudom mi a bajod, ha esetleg valamit félreírtam / elírtam, elnézést, ember vagyok néha hibázok főleg így hajnali 3 körül.

2014. jún. 21. 03:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a memóriáddal fogsz karriert csinálni.
2014. jún. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Üzenem még az oltogatós kedvében lévő embernek (5-ös): Tudod.. telefonról nem a legegyszerűbb írni, mellesleg a helyedben átolvasnám a te válaszodat is..
2014. jún. 21. 03:07
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es: Nem is azzal szerettem volna, más terveim vannak! :)
2014. jún. 21. 03:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Facebookon név nélkül elég nehezen találod meg.
2014. jún. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megtaláltam már 2 embert is, akit csak a buszon láttam.. Nevüket se tudtam, semmit csak azt, hogy hol laknak. Nála már csak egy '"összeköttetés" kellene. Egy lakhely, név, vagy legalább azt tudni, hogy melyik osztályban lévő emberhez jött. :)
2014. jún. 21. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!