Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjem lányokkal...

Hogyan ismerkedjem lányokkal egy társkereső portálon?

Figyelt kérdés

Mit írjak először nekik?

Miről érdemes beszélgetni?

Miket kérdezzek?

Stb.stb.


Sosem ismerkedtem még így.

Ráadásul nagyon régen csajosztam is, mert volt egy 7 éves kapcsolatom és most új vagyok a placcon. :D


Csak értelmes válaszokat kérnék.

Köszönöm!



2015. márc. 23. 17:07
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Szinte mindegy, a legfontosabb, hogy ne fűzz nagy reményeket a dologhoz. Nem árt, ha értelmes mondatokat tudsz írni, az esetlegesen arra vetődő normális nőnek ez pozitívum lehet.
2015. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki minimum olyan jól a képeiden, mint Brad Pitt vagy Johnny Depp! A többi már mindegy.
2015. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Véleményem szerint ne a szokásos sablonszöveget írd. (Szia. Szívesen megismernélek ha van kedved hozzá(m)). Ezektől én falnak megyek. :D Múltkor egy srác terjedelmes levelet írt elsőre és imádtam, hogy ennyire egyedi. Azóta több mint 20 levél lement és szervezzük a talit. Szóval ha megakarod nyerni a csajt találd fel magad. :) 18/L
2015. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez tényleg jó tanácsnak tűnik!


Egyébként kb miről írt olyan hosszan?

2015. márc. 24. 12:06
 5/5 anonim válasza:
Konkrétan semmiről és mégis mindenről. :D Volt benne fordított pszichológia, egocentrika, filozofikus gondolatok, mennyire nem lehet normális emberi kapcsolatokat kialakítani mert vagy nem írnak vissza vagy szimplán képtelenek rendesen beszélgetni...Persze ezeken kívül azért rákérdezett, hogy hogy vagyok de azt is ilyen szövegbe sűrítve. Ő nem igazán az az átlagos gondolkodású ember. :) De persze ez a partnertől is nagymértékben függ. Szerintem írhatsz bármiről ami hirtelen jön csak ne ess túlzásokba és maradj önmagad. Gondolom letudod vonni a dologból, hogy miért. :) Sok sikert!
2015. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!