Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal férfiak, nektek melyik...

Fiatal férfiak, nektek melyik az a pont amikor abbahagyjátok egy lány iránt az érdeklődést?

Figyelt kérdés

Egy fiúval barátkoztunk, észrevettem, hogy naponként ír, ekkor már sejtettem,hogy nem csak barátságot akar. A legutóbbi találkozásunknál elkezdett kedveskedni, bókolni félreérthetetlen módon, társaságban.

Én próbáltam nem annyira figyelni ezekre a lépéseire. Azóta nem ír, feltételezem, akkor részéről ennyi volt.


2015. márc. 23. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amikor látom, hogy nem érdeklem, vagy nem viszonozza azt a hozzáállást, amit én! Szeretek egálban lenni a lányokkal!
2015. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ha látom, hogy nem viszonozza, vagy azt érzem, hogy tolakodásnak veszi és csak udvariasságból válaszol. esetleg ha kiderül róla valami olyan ami annyira kiábrándító.
2015. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is lelombozna, ha mindennap beszélgetnénk és élőben nem reagálnál semmit.

Szerintem igen, részérő ennyi volt.

Ilyen esemény sorozat után én sem próbálkoznék tovább, mert miért is kéne próbálkozni.

Te semmi jelét nem adtad annak, hogy bejönne, így ő félreállt.

Most jönne az a rész, ha te akarsz valamit, akkor felkeresed. Persze ha engedi a női büszkeséged. :)

2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előzőekkel ellentétben én ilyenkor megpróbálok picit aktívabb lenni, vagy "kibújni a bőrömből", hátha tehetek valamit az elkerülhetetlen ellen. Ha ekkor sem jön össze, még azért próbálkozom, de visszafogottabban. Próbálom a végletekig húzni, gyakran még azon túl is kicsit.
2015. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha a lány nem is tudja pontosan mit érez iránta vagy, hogy egyáltalán érez-e valamit akkor mi a teendő?
2015. márc. 23. 22:16
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 23. 22:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha azt látom, hogy ő sem érdeklődik, akkor engem ott el is vágtak. A lehető leggyorsabban leépítem az ismerkedést részemről.


Akkor viszont rohadtul ki szoktam akadni, amikor napokkal később megkeresnek a "szia, miért nem írtál? vártam a válaszod" üzeneteikkel. Na ja, még szép, hogy én válaszoltam utoljára, csak annyira sem érdekeltem, hogy legalább ezt megjegyezze. :DDD

2015. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod, mit akarsz, akkor miről is beszélünk most? A lehető legjobb dolgot tetted vele, hogy így viselkedtél, mert legalább ő megúszott egy ilyen "aztsemtudommitakarok"-lányt.
2015. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Wow...köszönöm, igazán nyers voltál.
2015. márc. 23. 22:23
 10/21 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok béna, de ha én az olyat erőltettem, ahol nem volt gyors reakció és kölcsönös érdeklődés, akkor ott nem lett semmi, csak ment az idő és szenvedtem.

Akivel meg megvolt az összhang, azzal öröm volt ismerkedni, és aztán vagy lett valami vagy nem.

Lehet, hogy ez a srác is ez alapján szelektál.

2015. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!