Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a fenebe lebetseges az,...

Hogy a fenebe lebetseges az, hogy a 18- 25 korosztalyba iszonyu sok a maganyos pasi, es minden no foglalt, mikozben az aranyok 51-49%? (Ahol a fiuk vannak tobben. ) Ez matematikai keptelenseg.

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 23:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
#8: Tökéletes, kerek megfogalmazás a valóságról! Mintha csak magamat olvasnám.
2015. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
8%
Akkor amíg utolérnek benneteket a 10 évvel fiatalabb lányok, miért nem szeretkeztek idősebb nőkkel. Mindenki jól járna.
2015. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
En nem kellek az idosebbeknek se, bar azt hiszem egy 60 plusszos mar beprobalkozott. Nem volt hozza gusztusom, most mar banom.
2015. márc. 24. 00:44
 14/24 anonim ***** válasza:
A megfigyelésed nem helytálló!
2015. márc. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebbe a helyzetbe vagyok hogy közel 23 éves létemre nem találok párt magamnak, de sok helyen olvastam meg sokan mondják hogy leggyakrabban ez az időszak a legnehezebb egy férfi számára. Persze nem minden esetben van így, vannak ebbe a korosztályba is szerelmespárok, sőt olyan is ahol a nő idősebb 1-2 évvel. Persze kinek mi az ízlése sokan mondják a munkahelyemen is hogy ne keseredjek mert simán lehet még nőm. Egyik kolléganőm férje 26 éves koráig nem talált magának párt, és amikor összejött a kolléganőmmel a kolléganőm is akkor volt alig 19 éves, és ez sokaknál így van hogy a normálisabb csajok tisztelet a kivételnek persze most nem akarok ezzel senkit sem bántani az idősebb pasikra hajtanak.


Persze velem is volt olyan amikor 20 évesen elég jóba voltam egy nálam 6 évvel idősebb nővel, meg én nekem az is hibám hogy általában az idősebb nőkre bukok.

Volt hogy kavartam már egy nálam 10 évvel idősebb nővel, de nagyon jó barátságba vagyok egy 45 éves nővel is aki szinte az anyám lehetne, de ez is csak barátság persze semmi több. Nemrégiben ismerkedtem egy fiatalabb csajjal 20 évessel és ő mondta hogy neki is idősebb pasik kellenek mert hogy komolyabbak és érettebbek. Persze mondta hogy van kivétel de ahhoz tényleg nagyon olyan pasinak kell lenni jellemre aki letudja venni a lábáról.


Én is volt hogy 1-2 éve sírtam kb mindenhol hogy elmúltam 20 éves és még nővel sem voltam, igaz volt nekem okom is rá, de tettem ellene, és már valamit fejlődtem is mert jobban megy az ismerkedésem, de mondják hogy ez sajnos ilyen időszak.

Persze ha adva lenne a lehetőség és megismerkednék egy 15-18 év közti lánnyal, nála már inkább nagy esélyeim lennének, csak ugye ebbe a korba a szülők nagyon féltik a gyereküket érthető módon és amit az előttem szólóak is írtak hogy ez sajnos így megy.

2015. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Kérdező hiába gúnyolódsz, egy 30-40 éves nő lehet annyira jó karban, hogy megnyalnád a szád szélét, de akkor szenvedj csak és várakozz.
2015. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

#16

És szerinted azok mennyire kaphatók? Nekik is ugyanúgy a tökély kell vagy senki más.

2015. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#8

Jól mondod. Nekem is ez a tapasztalatom.


Nincsen esetleg valami pontosabb felmérés erre vonatkozóan.


Matematikus vagyok. A számoknak hiszek, nem a szavaknak.

2015. márc. 24. 13:43
 19/24 anonim válasza:
Az hülyeség, hogy valakinek több nője van, azt a lányok nem viselnék szerintem el hogy rajtuk kívül van még más is, mert akkor nagyon hülyék lennének ha ez így jó neki. De azt sem láttam sokszor hogy a férfi sokkal idősebb lenne mint a nő, a lányoknak a korukbeli fiúk kellenek, legalábbis ezt láttam.
2015. márc. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Most összeszámoltam, hogy a 15 és 29-es korosztályban az arányok pontosan: 931352 férfi és 891718 nő van.

Tehát 39634 férfinek matematikailag nem jut csaj. Azt hiszem én is ebbe a 40 ezresbe vagyok. :(((((((

2015. márc. 27. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!