Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a fenebe lebetseges az,...

Hogy a fenebe lebetseges az, hogy a 18- 25 korosztalyba iszonyu sok a maganyos pasi, es minden no foglalt, mikozben az aranyok 51-49%? (Ahol a fiuk vannak tobben. ) Ez matematikai keptelenseg.

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 23:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kérdező és ebbe még nem vetted bele azt,hogy a legtöbb nő csak az álompasira vár,ami persze soha nem fog bekövetkezni,de senki mással nem állnak kb. szóba...

Szóval inkább vannak egyedül és sírnak,minthogy egy nem tökéletessel legyenek(ami nem létezik persze). :)

2015. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Sok a magányos pasi, a normális, tisztességes, szeretni tudó, mindent odaadó nőket akik egyedülállók semmibe veszik. Nem vagyok csùnya, inkább szépnek tartom magam de ha nem is tart más annak az átlagos mércét mindenképp megütöm. Minden környezetemben lévő pasi, a menő, bevállalós, szépen fogalmazva ribi nőkre hajt, akiknek bár van pasija, kaphatók bármire, sőt még ők nyomulnak a jobb pasikra. Rám meg még az se néz aki tudja hogy bejön mert fél hogy tùl komolyan gondolom, főként talán mert nem vagyok könnyű nőcske. Ami nem azt jelenti hogy mondjuk a hálóba nem kapna meg tőlem akár többet mint egy ribi félétől csak azért mert egy irodába tudok viselkedni, meg mert egy buliba nem ùgy rázom magam mint egy bárba dolgozó K a rùd körül. Egyébként nem értem ha több nő van mint pasi hogy van az hogy az ismerőseim között szinte minden nő foglalt, minden pasi szingli.

24/L

2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"Egyébként nem értem ha több nő van mint pasi hogy van az hogy az ismerőseim között szinte minden nő foglalt, minden pasi szingli."


Pont ezt ugatom, hogy minden nő foglalt és minden pasi szingli, mert jóval több a pasi, mint a nő.


Szerintem te szőke vagy. :D

2015. márc. 28. 21:53
 24/24 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit nem értesz,csomó pasi aki bepróbálkozik mondjuk 1db nőnél vegyük csak azt hogy 10ember,ebből a 10ből a nő kiválasztja azt aki kb a legmegfelelőbb neki(mert mindig a nő választ),igy 1csávó rendkivül mázlista és a többi 9levan koptatva,na most az a 9másik pali megint próbálokzik 1nőnél és ott is csak 1et választ aki számára a legszimpatikusabb,a többi 8viszont levan koptatva,na viszont a sorozatos kudarc után már biztos hogy telibe sz.rják az egészet,és nem foglalkoznak többet ezzel a dologgal,akik viszont ilyen Brad Pitt külsejü palik azok általába hiába van 1fix kapcsolatuk 1nővel,mellette még 4-5nőt kúrogatnak mellette,és az a 4-5nő nem fog egy tartós kapcsolatba belemenni egy rosszabbul kinéző palival,inkább maradnak ilyen "maradék" szex tárgynak ezzel a palival,lehet matekozni csajok,de az élet mindig azt igazolja hogy általában a férfiak vannak nagy százalékban egyedül...Sajnos ez a fájdalmas igazság...
2015. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!