Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok szerintetek őszinte...

Lányok szerintetek őszinte barátság vagy többről lehet szó?

Figyelt kérdés

A lány azt írta mint barát segít, illetve számíthatok rá.Azóta eltelt pár nap és a chateléseink alapján úgy látom többet szeretne.Miután jelezte felém hogy közelebb kerülne hozzám(nem szó szerint) a végére elviccelődött, mellyel engem összezavart és arra gondoltam akkor hogy csak az EGO-ját akarja fényezni.Megmondtam neki, hogy

"Sajnálom érzelmes típus vagyok és ha úrrá lesz rajtam nehezen látom át a dolgokat"

Ennek köszönhetően hibáztam felé, melyet beismertem neki, hogy

"Belátom hibáztam!

Igazad van!!"


Ez után annyit írt:


"Ne sajnáld!És nem hibáztál!Ilyen ember vagy.Így fogadlak el! (hangulatjel:elpirult mosolygó arc) És nem akartalak megbántani azzal,amit írtam!"


2015. márc. 24. 05:23
 1/2 anonim válasza:
Írd hogy semmi baj nem bántott meg, és ha te is többet érzel iránta akkor bátor leszel és odairod h többet érzel iránta mint barátság! Gyerünk!
2015. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-esnek


Jól gondolom hogy azt mondod többet érez mint barátság?


Köszönöm neked. A válasza amit írt már számomra is egyértelművé tette, hogy nem csak ugyanazt érezzük hanem kölcsönös az elejétől fogva.

2015. márc. 25. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!