Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudjam meg a nevét?

Hogy tudjam meg a nevét?

Figyelt kérdés
Nem régiben mentem mamámhoz ,a szokásos busszal ,amin szinte mindig ugyan azokat az arcokat látom. De ez most más volt,mikor odaértem már várta a buszt egy srác. 23 körül van. Nem az Don-Huan volt, fullos pasi kivasalt hajjal,meg armani pólóban hanem munkás cuccban hátitáskával. Sötét haja volt, átlagos magasság ,s alkat. A szigetvári busz szokás szerint késett. Rá-rá pillantottam úgy mint ő rám. Ott volt velem a testvéreim,szóval előttük inkább nem akartam leszólítani. Nem a kinézete tetszett,hanem a viselkedése,ahogy regagált a dolgokra. Minden. A buszon előre engedett. Majd beült mögém. Fáradtnak látszott hátrahajtotta a fejét s pihent. Körülbelül tudom meddig megy a busz,s ahol én leszálltam. Behatárolni nagyából belehet melyik településen lakik,vannak ott ismerősök. Facebookon átnéztem ismerőseiket hátha kép alapján megismerem ,de nem láttam sehol. Most majd húsvétkor megint megyek,de akkor nem valószinű látom. Most viszont csütörtökön,pénteken lehet. Ötlet ha netalántán véletlen látnám hogy tudjam meg a nevét hogy ne nézzen hül.yének? 17/L
2015. márc. 24. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ahogy a kis hugomra meg rám pillantott, s elmosolyodott mikor a 8 éves kislány valami aranyosat mondott. Az valahogy őszintének tűnt.
2015. márc. 24. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki más elmosolyodik ha egy kislány aranyosat mond. :P


Odamész és megkérdezed a nevét.

2015. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2015. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem tudom hogy hogyan kérdezzem meg,mit mondjak.:) Köszi.
2015. márc. 24. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szia! Én xy vagyok. Neked mi a neved?"

Nincs ebben semmi kínos. Innentől meg minden megy magától.

2015. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi feltéve ha ezúttal is ott lesz s látom :)
2015. márc. 24. 16:23
 7/7 anonim válasza:
Ott volt?
2019. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!