Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kezdeményezhet...

Szerintetek kezdeményezhet egy lány?

Figyelt kérdés
A fiúk többsége azt mondja, nem baj, ha egy lány kezdeményez, sőt örülnek neki... Viszont az én tapasztalatom az, hogyha egy lány megpróbál kezdeményezni, a fiú azt nyomulásnak tartja és elítéli, merthogy neki kell meghódítania a lányt. Akkor most mi van?

2015. márc. 24. 14:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7%

A lúzerek igénylik azt hogy kezdeményezzen egy lány! Ez a válaszokból is kitűnik!

Normális srác nem szereti. Csak a k...rvák nyomulnak!

2015. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
ééés a 11-es válaszoló személyében meg is jelent az említett beképzelt nagymenő :) Nem adnék a véleményáre, a százalékból is kitűnik hogy nem valami észlény
2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

ja és ''csak a krvák nyomulnak''? :D Egy részt kezdeményezésről volt szó a kérdésben nem nyomulásról(gondolom te egynek tekinted a kettőt).

Másrészt pont hogy a krvák azok akik kirakják mindenük aztán meresztik a pcsájukat és várnak hogy a fsz a szájukba repüljön.

Kicsit tévképzeteid vannak 11-es :)

2015. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 B.Dávid ***** válasza:
84%
Vagy pont a rivizli a 11es aki szétdobja a lábait és várja a f...t :D
2015. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%
Csak a gyáva puhapö csök akarják h a csaj kezdeményezzen:D
2015. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Vagy csak azok akik nem beképzelt fszok és képesek logikusa és reálisan gondolkozni és nem csak az egójukkal vannak elfoglalva :)
2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ez egy jó nagy baromság amit mondasz.

Egyenlő a csodával ha egy lány kezdeményez.

2015. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A nők részéről az már elegendő, ha érhetően jelzik a férfinak, hogy szabad az út ;-) (szemkontaktus, mosoly, a hajukat igazgatják) de ha ez kevés lenne és ők nagyon akarnának valamit, akkor komolyabb lépés is lehet, onnan meg ha kölcsönös a szimpátia, akkor már a férfi lesz a kezdeményező.

Buszon, megállóban is volt már olyan, hogy odajöttek hozzám nők, akikről látszott, hogy akarnak valamit, de a tényleges lépést mindig nekem kellett megtenni, mivel ők mindig lefagytak a közelemben, csak a mosolygás ment 1000-rel, de egy "Szia"-t se tudtak kinyögni :D

23/F

2015. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A legtöbb esetben az a probléma, hogy a fiúk nem értik ezeket a jelzéseket egyáltalán. Volt már rá példa, hogy küldtem jelzéseket, de a fiú nem vette. Utána elmondtam neki, hogy tetszik. Ő meg csak lesett, mondta, hogy már én is neki rég óta, de nem látta rajtam. Pedig ezerrel igyekeztem jelezni... Több ilyen is volt. Szóval z nem megoldás szerintem, ez is csak egy olyan, ami elméletben működik, gyakorlatban nem. Egyébként aki nekem tetszik az elég félénk ilyen szempontból szerintem.
2015. márc. 24. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!