Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljek ki az ördögi...

Hogy kerüljek ki az ördögi körből?

Figyelt kérdés
A pasik mindig haverkodnak velem, soha senki nem mondta h csùnya vagyok. Viszont 24 éves vagyok és még sose volt pasim. Ha megtudta egy srác hogy tetszik nekem mindig megszakadt a jó viszony köztünk. Már nagyon szeretnék kapcsolatot, de akik "nyomulnak" rám, ők valahogy tùl komolytalanok van aki kapcsolatba van, na meg szerintem igenis kell egyfajta vonzalom a másik felé. Nem is értem legutóbb mért nem kellettem a pasinak aki megtudta hogy tetszik, nemrég összejött egy nővel akivel köztudottan csak ágyba bùjt, még arra sem kellettem neki, pedig nem vagyok bányrém. Azt meg nem hiszem hogy olyan rendes hogy nem akart kihasználni, hisz ennél bántóbbat hogy nyiltan visszautasít majd a közvetlen környezetemből felszed egy nőt nem is tehetett volna.
2015. márc. 25. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Most lesz pár jelölted... Amúgy ne aggódj biztos lesz valakid.
2015. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni, de már aggasztó a helyzetem ùgy érzem el vagyok átkozva...
2015. márc. 25. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy, ne állj görcsösen az egészhez. Élj, és legyél nyitott stbstb...
2015. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Túl jókislány vagy?

Rádnéztek és nem nőt látnak benned?

2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bandi6891 ***** válasza:
Ha a körbe rajzolva van egy 5 ágú csillag akkor el vagy átkozva igen.
2015. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testalkatod rendben van? Ismerek olyan öltözködésre, ápoltságra nagyon adó iskolázott, egész jó munkahellyel rendelkező 25-30 körüli csajokat, akik egész jó csajok lehetnének, ha nem lenne rajtuk 10 kiló súlyfelesleg. Így viszont buliban a nyomulásuk is szánalmasnak tűnik.
2015. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Annyi biztos, hogy ha annyira szexi lennél akkor már lett volna barátod. 3 lehetőség okán nem volt még barátja egy korodbeli lánynak.

1 - Túl csúnya és senki nem akar vele kapcsolatot (talán még szexet sem)

2 - Túl frigid és távolságtartó minden közeledő férfival.

3 - Egyáltalán nem keres magának pasit csak ül otthon.

2015. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sùlyfelesleg biztos nincs rajtam, 170cm vagyok és 52 kiló :D Hát konkrétan sosem kerestem pasit, mindig ùgy hittem hogy az élet majd összesodor valakivel, de belátom ez nem így működik.
2015. márc. 25. 23:10
 9/9 anonim válasza:
Szerintem úgy tudsz kikerülni az ördögi körből, ha nem csak ezen kattog az agyad, mennél jobban "akarod" annál feltűnőbb, és ez a pasiknak nem jön be (általában). Mennél jobban nem foglalkozol a pasikkal annál jobban érdekli őket MIÉRT NEM. Ne nézz a férfiakra "potenciális párként" csak úgy mint érző értelmes emberekre. Magaddal is kezdened kellene ezt azt mert a soraidból süt ,hogy mennyire nem becsülöd meg magad. Amíg azt sugárzod h nem kellek senkinek, és nagyon szeretnék már valakit addig jó eséllyel inkább a r*bancokat fogják választani helyetted egy estére (ami egyébként nem baj) illetve a magabiztosabb lányokat hosszútávra.
2015. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!