Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy beszélgesek egy lányal?

Hogy beszélgesek egy lányal?

Figyelt kérdés

Néha szoktunk talàlkozni buszon akkor mellé ülök amit nem hiszem hogy bàn. (meg én is inkàbb mellete ülök mint 90éves nanyàk mellet)

Viszont beszélgetni nem tudok velle. Alapvetően kis csendes lànynak làtszik. Na de visza térve a beszélgetésre nem ismerem és nem is tudok róla nagyàból semmit ,próbàltam màr beszélgetést nyitni de alapvetően csak én kérdeztem az meg úgy olyan mint egy kihalgatàs. Làtom rajta hogy annyira nem jövök be neki de etől még szivesen beszélgetnék velle. Valami ötlet?



2015. márc. 26. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Előbb helyesen írni tanulj meg.
2015. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Inkább tényleg élőben beszélgess vele, mert ha meglátná ezt a borzalmas helyesírásod...
2015. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint bármely emberrel befojasok figyelembevétele mellett.
2015. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok a helyesíràs elég szutyok lett de létszives normàlis vàlaszokat pl 3. (különben le leszel pontozva)
2015. márc. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!