Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöjek össze egy lnyal...

Hogyan jöjek össze egy lnyal akkivel ugy gondol rm mint a tesoja lennék? Ha valakinek tudnak jo ötlettel szolglni azt megköszöném.

Figyelt kérdés
Minden nap beszlek vele 1-2 rt beszlek napi szinten és velem egy idos.Meg mr azota szeretem miota megltam az kb 3eve s ezel egyidelieg jrtam vele 1osztlyba. ész jolat hüjülünk amikor egyut vagyunk.

#lnyal
2013. nov. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy segítsen gyakorolni a nyelvtant! ;)
2013. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsém... sürgősen szerezz be egy kéziszótárat ezzel a helyesírással egy csaj se fog bukni rád
2013. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én sajnos nem tudok segíteni, mert olyan rossz a helyesírásod, hogy nem jöttem rá mi a problémád.
2013. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom a válasz sehogy. szar ügy de ez van én is beletörödtem de amugy csak kifogás
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a telomon veletlenul kulonleges karik vanak es azokat hasznaltam es az oldal egyebkent szmajliknak ertelmezi azokat es ezert olyan atom szarul nez ki sorry...
2013. nov. 9. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a tesójaként néz rád vagyis ezek szerint nagyon jó barátként ..

én is ugyan ebben a cipőben járok 1.5 éve ismerek egy lányt 1éve szeretem .. mindig azt mondta soha se tudná velem el képzelni ... és nem is kellenék neki csak barát..

meg van barátja és soha nem csalná meg..

egyszer amikor egyik este kisértem haza a buliból meg csókolt én persze egyből viszonoztam hiszen nagyon szeretem utána csókolóztunk tovább.Ebből simogatás lett simogatásból meg szex... akkor le is feküdtünk egymással ...ez volt kb 2 hónapja azóta is feküdtünk már le egymással.. még sem akar járni velem azt mondja csak barát hát mondom igen csak ez már nem barátság ami köztünk van .. mert egy barátot soha se csókolnák meg és főleg nem feküdnék le vele... nem tudom meg érteni.. én úgy jutottam idáig hogy mindig vele voltam rengeteget beszéltem vele .. és sokat voltunk együtt.. kettesben.. én soha nem kezdeményeztem volna mert tudtam azt h barátjaként szeret és hiába próbálkoznék mert mindig mereven el utasított..

de ő csókolt meg.. először ... és abból lett ez. ami most van se barátság se kapcsolat.. nem tudom ez minek lehetne nevezni..

2013. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg szegenyem ugy elbizonytalanitotta elotem egy srac h nagyon nehez vissza donteni a masik oldalra de ez nehez
2013. nov. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!