Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes társkeresők? Tapasztalatok?

Netes társkeresők? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg a meleg társkereső oldalakról érdekelnének vélemények. Mekkora sikerrel ismerkedtek?

2015. márc. 26. 19:29
1 2
 1/11 ethoc válasza:
100%
Konkrétan meleg társkeresőről nem tudok véleményt mondani, de heteroról igen. Annyi a tapasztalatom, hogy az első randit kell mihamarabb megszervezni, mert úgyis ott dől el minden. Többször is volt már, hogy online jól el tudtunk dumálni, élőben meg nem volt jó. Arra viszont mindenképp hasznos, hogy el tudjak hívni randira olyanokat, akiket amúgy nem ismertem volna meg. Kapcsolat ugyan még nem lett belőle, de nem bántam meg, hogy neten is próbálkoztam.
2015. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, képről nem lehet semmit sem megállapítani, láne, hogy a legtöbben túltunningolt képeketbraknak fel. Az az igazi vonzalom, amikor azt mondod mondjuk a villamoson utazó lányra, hogy húú, nem ismerem, de bejön.
2015. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én társkeresőn ismertem meg a páromat , úgyhogy elég nagy sikerrel ismerkedtem.
2015. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sztem hülyeség az egész. Vannak olyan huszonévesek, aki regisztrálnak társkeresőre meg hasonlók, ez sztem nagyon tré. Fiatalon még járj el ide-oda, ismerkedj. Lehet valakinek társkeresőn több éves kapcsolata, de sosem lesz ugyanolyan, mintha személyesen, akár barátok által ismerkedtetek volna meg. Nincs meg az a dolog, hogy előtte már ismertétek egymást, hanem egyből arra megy a dolog, hogy nem akarsz te sem meg a másik sem egyedül lenni. Ha nincs ló jó a szamár is. Úgy gondolom, hogy csak a nagyon elkeseredett emberek regisztrálnak a társkeresőkre.
2015. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Meleg társkeresőkről van egy pár negatív élmény. Rosszabb, mint a hetero-s.
2015. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha meleg vagy, akkor élőben nem igazán tudsz ismerkedni, ezért ez alap szerintem.


Itt nem az a kérdés, hogy érdemes-e a neten próbálkozni az élő helyett, hanem hogy mekkora a sikeres és a lelépő/link/hazug emberekkel történő összefutás aránya. Nekem elég sok rossz tapasztalatom van.

2015. márc. 28. 08:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sok emberrel ismerkedtem meleg társkeresőről, és többségük egészen értelmes, értékes ember. A kölcsönös szexuális vonzalom nem volt csak meg egy-két kivétellel. Fél év után meg is találtam a barátom, akivel már több, mint fél éve vagyunk együtt. (23f)
2015. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hali,abban egyetértünk hogy talán ez az egyetlen diszkrét módja hogy társat találjunk,de nagyon fárasztó meló. Én eddig a planetromeot,a randi.gayt,és a melegpasik.hut próbáltam...hát ami történik az az hiogy 200 ember rádír és abból 190 a farkát küldi el (ez nekem nem ismerkedés de izlések és pofonok) a maradék 10ből meg 7 vén trotty...és igen van 3 a kétszázból akivel talán összejön. Nekem mostanában lesz a második randim egy sráccal szóval összejön az ilyen oldalakkal de ki is ábrándulsz belőle. :P bocsi hogy ilyen demotiváló lett de erre kell számítani,sok sikert
2015. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos a többség csak szexet akar (legalábbis a saját tapasztalataim szerint), így nem könnyű a helyzet ha komoly kapcsolat a cél


én a páromat így ismertem meg és már 1 éve együtt vagyunk :)

szóval ha van kitartásod, akkor megéri

ne add fel az első rossz tapasztalat után, mert sajnos abból lesz több


sok sikert!


23F

2015. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A melegpasik.hu oldalt eddig nem ismertem, köszi a tippet 8-as!


Amúgy nekem is ilyenek a tapasztalataim, írok sok mindenkinek, de a többség válaszra sem méltat, a maradék pedig 1-2 levél után lelép. És persze sokan már az elején szexképeket kérnek tőlem, esetleg felajánlják nagy kegyesen, hogy hívjam fel őket a tali megbeszéléséhez.


Hihetetlen. :o(

2015. ápr. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!