Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi fog meg titeket egy...

Fiúk, mi fog meg titeket egy lányban leginkább?

Figyelt kérdés

Lehet külső és belső egyaránt.

(Egyébként akik most olvassák azoknak jó reggelt! ;P )


2015. márc. 27. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

legyen szép szeme, szép mosolya, legyen illatos és ápolt, kecses járása, ringjon a csípője, meg ne legyen akkora teste mint egy vízilónak.



amúgy én most megyek aludni :

2015. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Koszonom neked is:D:D
2015. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Viszont:)

Igazából nem tudom megmondani a külsőt. Az arc nagyon fontos hogy tetsszen. Nőies formák vannak előnyeb. (nem jó ha szét van folyva, de az sem ha csont és bőr)

Kiemelni nagyon nem lehet semmit. Az a legjobb ha tetőtől talpig szép.

Belső: Ne legyen paraszt, flegma, nagyképű. Jó ha van humora, kedves és azért egy bizonyos szintig normális:D és ne legyen annyira kislány.

A többi pedig csak plusz.

2015. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Jó reggelt néked is!


Ezt a kérdést próbáltam már letisztázni magamban.


Nem tudom más férfiak hogy vannak vele, de én átgondolás után arra jutottam


1. tényleg a külső az ami megfog, ez valószínűleg így természetes.

Nekem fontos egy bizonyos fokú ápoltság, ez inkább egy alap edzettség mint a smink. Bevallom, egyszerűen kritikus vagyok, ha valaki annyi lisztet eszik ami már sok, akkor ki tud csúszni az én ideális/egészséges számomra tetsző zónából. Szerintem kb. ez az első leglényegesebb külsőre vonatkozó kritikus pont, erre kellene figyelnie a lányoknak, és sokkal könnyebb lenne nekik.. nektek.


Nekem tetszik a hosszú haj, nőiesnek tartom és persze van olyan arctípusú nő akit nagyon szépnek látok. Ez mindenkinél változó, vannak modellek akikkel sok férfi nem is ismerkedne, mások szépnek tartják őket.. el kell fogadni, hogy mindenkinek más az ízlése és valószínűleg nem tetszünk meg mindenkinek (ez mindkét nemre igaz).


Tehát én személy szerint megnézem egy nő arcát, szemét, száját (jó, ez mind arc, gondolom azért írtam részletesen mert tényleg fontos nekem) aztán popsi, cici.. ezek még csak külső tényezők persze.


El kell mondjam, hogy egy bizonyos korosztályban (olyan 17-30 év) csak az én ízlésem szerint elég sok csinos nő van. Szóval akikkel már beszélgetnék, flörtölnék stb. tehát szinte biztos, hogy minden nő aki kicsit odafigyel magára, az valakinek (sőt sok valakinek) tetszik is.


Tovább megyek, vannak kifejezetten szép és vonzó nők is, ha csak az egyetemre átugrom Budára, minden alkalommal utaznak számomra kifejezetten szép lányok is, ebből gondolom, hogy nektek azért könnyű lenne ismerkedni.. ha lehetne veletek beszélni :)


A belső dolgok nyilván fontosak lesznek később, én ebben már megelégedtem annyival, hogy ne szívjuk egymás vérét a partneremmel. Ennyi a cél. Ne legyen annyira féltékenykedő, hogy ez tönkretegye a kapcsolatot, lehetőleg ne legyen nagyon hisztis egy nő.. főzni, takarítani már nem kell, ilyen egyszerű, lényegtelen kis dolog már nem elvárások nálam, megcsinálom :D


Ilyen szuperokosnak, sokdiplomásnak nem kell lenni (és nem is hátrány), némi kedvesség és ragaszkodás az ami nekem jólesik és értékelem.


És végső soron van még valami megfoghatatlan tényező, de ez kell hogy én is ragaszkodjak, ezt nem lehet erőltetni de van akivel ez nincs meg, és úgy nem működik. De ez nem hiba, ezen nem lehet változtatni, ezt meg el kell fogadni ugyan úgy mint ahogyan külsőre sem tetszik mindenki mindenkinek :)


Na jó hosszan írtam.. :D

2015. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jó reggelt neked is.

Agya, személyisége.

2015. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szép barna haj, barna szem, ezt annyira imádom. :$$ Kár, hogy kevés lány néz ki így. :s F/21
2015. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6. de hiszen egy csomó barna hajú lány van, de még barna szemű és hajú is :)


Számomra is nagyon tetszetős a barna haj és szem, bár egyáltalán nem ez alapján választanék. De valahogy szőke kedvesem még nem volt, lehet tudat alatt mégis valamilyen okkal. Na jó, konkrétan mindenki barna hajú volt :D

2015. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt a barna haj-barna szem problémát (én is ezt a tábort erősítem, de azért még elég sokan vagyunk :D )
2015. márc. 27. 08:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy a barna szem ritka mint a fehér holló. Én legalább is elég kevés ilyen lányt látok. :s
2015. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok, ha itt kimész 1 órára a városba (átlagos utazási idő a városon belül fél óra-óra) biztos hogy látni fogsz bármelyik nap, bármelyik napszakban barna szemű lányokat :)

Nem azt mondom, hogy körbe fognak állni 20-an, de utcán, metrón, buszon-villamoson ha végig nézel.. :)


A gond csak annyi, hogy ha rájuk mosolyogsz akkor elfordulnak vagy leszállnak :D

2015. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!