Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja sok srác, hogy...

Miért mondja sok srác, hogy milyen aranyos, ha egy lány csendesebb és félénk elsőre, aztán ha tényleg ilyennel találkoznak, otthagyják, mielőtt a másik merne feloldódni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok a srácok gyökerek, ne törődj velük! Vannak azért normálisak is! :)
2015. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van néhány ilyen. De ti meg általában úgy is őket veszitek csak észre.
2015. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert sikerült sz*rháziakkal elmenni randizni.

Nekem sokkal jobban tetszik egy olyan lány, aki kicsit tovább tart "megnyitni", viszont utána nagyon jó kapocs lesz közöttünk, mint olyan, aki így mindenkivel nagyon jól elvan, de mélyül el igazán a kapcsolatban.


Fecsegek itt össze-vissza... mindegy... a lényeg, hogy nyugi, jó srácot kell találni, aki értékel is, az nem fog otthagyni!


22F

2015. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Azok akik ezt mondják,azok valóban így is gondolják,de nem egyeznek meg azokkal a bunkókkal,akikkel a nők általában szóba állnak egyáltalán...
2015. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Normális srácokat szoktam keresni, vagyis elsőre úgy tűnik, hogy azok. A hangoskodó, bulizó, mindenkivel flörtölő fiúkat alapból elkerülöm.
2015. márc. 27. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én flörtölök mindenkivel, de ettől függetlenül normális vagyok, és sosem hagytalak volna ott.
2015. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aladar12 ***** válasza:
tényleg aranyos, ha egy lány félénk, csendesebb, de azért a 2.-3. találkozásnál ne kelljen már mindent egy fogóval kihúzni belőle.
2015. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általánosítás.

Én nem hgyom ott.

2015. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen "csendesebb" és "félénk" jelzők túlságosan meg vannak szépítve. Általában az ilyen nők végig kukák a személyes találkozó alatt, vagy maximum a "ja", "hát ja", "aha" stb. rövid válaszokkal intéznek el mindent. Még szép, hogy én sem keresném többet, ha azt látom, hogy nem érdeklem őt.
2015. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbálok rendesen beszélgetni, soha nem félszavakkal válaszolok és nem csak magamról beszélek, hanem a másikat is kérdezgetem, de nagyon zavarban szoktam lenni
2015. márc. 27. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!