Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a tinder mennyire komoly...

Ez a tinder mennyire komoly dolog?

Figyelt kérdés

értem azt igaz, hogy aki regisztrál az csak a sex miatt?

belenéztem barátnőm tinderébe és olyan parasztok vannak fent, hogy úr isten.. az ember mit várhat mégis.. :S



2015. márc. 27. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A tinder egy rakás trágya!
2015. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyit fizetnek a reklámért? kicsit fárasztó olvasgatni.
2015. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A barátnőd társkeresőzik?

Mekkora naív papucs vagy!

A barátnőd meg egy aljas...

2015. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én meg nem mondom, hogy te mi vagy, hogy így leszólsz másokat anélkül, hogy tudnál bármit. :) senki nem kíváncsi erre a stílusra. mellesleg a barátnőm lány, a legjobb barátnőmről van szó nem pedig egy pasi csajáról. ;)
2015. ápr. 1. 01:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező bejelölni a "parasztokat". :)

A Tinder előnye éppen az, hogy aki nem szimpatikus, az nem tud veled kapcsolatba lépni.

Én fent vagyok több társkeresőn és Tinderen is, de a legtöbb randim (érdemi ismerkedés) az utóbbiról volt. Sokkal hatékonyabb ismerkedési forma, mint bármi más. Legalábbis nekem eddig ez a tapasztalatom. :)

2015. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!