Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az gáz hogy 17...

Szerintetek az gáz hogy 17 évesen még nem volt egyetlen-egy barátnőm se. (többi lent)?

Figyelt kérdés
,mármint volt barátom aki nőből van,de semmi több.Ez mind azért lehet mert kicsit talán visszafogott,csendes,és talán kicsit romantikus lélek vagyok és adott szituációkkor nem merek lépni,mert egyből elkezd forogni az agyam hogy úgyse lennék neki elég jó.Ez miért van?

2015. márc. 27. 23:41
1 2
 11/12 salalla11 válasza:
Szerintem nem gáz, csak azért, mert másoknak már tizenévesen volt ezer kapcsolata, nem kell, hogy veled is ez legyen. Majd ha eljön az idő, biztos megtalálod a hozzád illő lányt. Hidd el, nem minden lánynak azok a fiúk jönnek be, akik magabiztosak(néha már túlságosan is), de azért egy kis önbizalom nem árt. És szerintem az se baj, hogy visszafogott és csendes vagy, és nem volt még kapcsolatod, vannak olyan lányok, akik ezt díjazzák. Ne gondolkodj ilyesmiken, hogy "nem lennél neki elég jó". Ha tényleg nem vagy neki elég jó, akkor nem érdemli meg, hogy próbálkozz nála, majd jön olyan, akinek pont így vagy jó. Ne add fel! Egyáltalán nem ciki a helyzeted
2015. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem olyan gáz a helyzet? Nincs valami önbizalom fejlesztő gyakorlat vagy nem is tudom valami ilyesmi hogy meg merjek szólítani lányokat?
2015. márc. 28. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!