Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-on éves lányok, járnátok...

20-on éves lányok, járnátok olyan sráccal, akinek a teste heges, nem látszik ruhán keresztül, de rengetek műtétje volt, illetve betegséggel küzd?

Figyelt kérdés
Nem látszik rajta, hogy beteg, talán alacsonyabb az átlagnál, meg nem túl nagydarab, igényes, csak ha lekerül a ruha, akkor látszik, hogy bizony egy tucat heg van a testén különböző műtétek miatt, ami az életét mentette meg és persze még mindig küzd vele, de jól van nem látszik rajta, hogy lenne akármilyen baja is. A hétköznapokban egyetemre jár, mozog, haverokkal ritkán, de eljár szórakozni.

2015. márc. 28. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne egyáltalán. Számomra ami lényeges az a műveltség, hogy jól megértsük egymást és hogy elfogadjon olyannak, amilyen vagyok.

20/L

2015. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Engem sem érdekelne, bár aggódnék érte, nehogy visszaessen.
2015. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok: annyit még hozzátennék, hogy azok alapján, amit leírtál, agyon rendesnek tűnik és tipikusan olyan srácnak, akire egy normális lány vágyik. A műtétek nem opcionális dolgok, a hegek nem az ő hibái. Ez van.
2015. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze ismerkedésnél ezt nem mondja el... csak utána, ha összejöttek, ez nagy "hazugság"? Vagy érdemes előre tisztázni a dolgot?
2015. márc. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!