Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kínos, ha napok óta amiatt...

Kínos, ha napok óta amiatt bőgök, hogy egy csodás lány, akivel hónapokon keresztül össze szerettem volna jönni, összejött egy másik sráccal? (19/F)

Figyelt kérdés
Másra sem tudok gondolni, csak arra, hogy mit szúrtam el és mi az, amiben az a másik gyerek jobb, emiatt bőgök, mint egy taknyos óvodás, holott férfiként kéne viselkednem, és mégse tudok..
2015. márc. 16. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom… sírd ki magad, aztán holnap újult erővel próbálkozz másnál. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2015. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem kíns, csak rohadtul szar érzés. kezdj el sürgősen beszélgetni másokkal. láynokkal is fiúkkal is. így elfeledheted a lányt. az se gond ha interneten beszélgetsz.
2015. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerelem... a világ legrothasztóbb, legrohadtabb érzése... emiatt sincs szükségem rá. Ki fogod nőni, bulizz, csajozz sokat, és ne vedd komolyan egyik csajt sem soha.
2015. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb időben felmarkolod a tökeidet, és próbálkozol a csajnál. Ez volt a tanulópénz.
2015. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szanalmas. Es mi van a ferfi becsulettel.
2015. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom most ép. mondjuk nálam nem volt oylan nagy a megrázkódtatás. 1ik a másik után.
2015. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb keményen odaállsz, s nem rinyálsz itt!
2015. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel férfiatlan, ha sírsz! De nyugi, majd elmúlik..rengeteg lány van még..Egyébként meg nem feltétlenül jobb nálad bármiben az a srác, csak a csajnak ő jött be és ennyi.
2015. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi.. túlélem.. nem, mégse élem túl.. mindig az jár a fejemben, hogy mi az amiben szar voltam és miért vagyok szarabb más srácoknál..
2015. márc. 16. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor most egy kis vigasztalás: engem így pattintott le egy csaj, nem voltam neki elég jó, elment egy cigizős-ivós-nagydumás sráccal. Aztán mit ad Isten, kb. 2 hónapra rá szakítottak, nyilván volt oka ennek, a csaj rinyált ugyan utána, de talán tanult a hibájából.
2015. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!