Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez megteszi?

Szerintetek ez megteszi?

Figyelt kérdés
Egyik lány barátom akibe bele szeretem elszeretném mondani neki hogy szerintem szerintetek ez igy jó lesz: Szia Xy szeretném elmondani amit már szerintem sejtesz én szerelmes vagyok beléd te vagy a legszebb lány nő akit eddig láttam nagyon szép az alakod és a kedveséged a legjobb dolog amit felfedeztem benned. Eddig ami szépeket mondtam azt mindazért mert mindig is tetszettél nekem.Szeretnélek mindig boldognak látni és azzá tenni. Én megértem ha mással szeretnél lenni de ezt muszály volt elmondanom mert ha nem mondom el akkor életem végéig báni fogom. Ha nemet is mondasz remélem a barátságunk meg marad és ezután is ugyanugy segitek majd neked mint eddig és próbálak támogatni. Kb ennyi . Szerintetek milyen? Sok? Kevés? Köszönöm az értelmes válaszokat. én 15f ő 15l

2015. márc. 28. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.. ez egyáltalán nem így működik.:)
2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ööö....nem...igen!.... Egy kicsit.....talán!
2015. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soksoksoksoksok és fura

Ne így

Nem tudom hogy, annyira okos azért én sem vagyok

De ne így

2015. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Oszinten ez nagyooon bena es nyalas. Egy lanynak nem nagyon jon be ilyen duma. Mar bocs, de szerintem ird at es ne legyen csopogos. En is lany vagyok es utalom ha egy fiu ilyesmivel jon
2015. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne mond meg h szereted!!! HANEM érezte vele...mikor elmentek mondjuk este sétálni akkor tereld a témát valami kenyér es probald megcsokolni
2015. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!