Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogy tudnék barátkozni,...

Hol és hogy tudnék barátkozni, ha nehezen nyílok meg másoknak? Mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Társaságban kicsit félénk vagyok, nem merek kezdeményezni, de szeretnék barátokat, mert egyedül érzem magam. :/ 20/L

2015. márc. 29. 20:35
 1/9 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel :(
2015. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy szívátültetésen. Ott könnyen megnyílnátok egymásnak, és a szívetek is egymásé lenne :)
2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
58%

járj többet társaságba

beszélgess bárkivel,hogy tanuld,szokd

egy idő után "oldódni" fogsz

2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
46%

Levelezz. Névtelen, gyakorlod a beszélgetést, én nagyon érdekes embereket ismertem meg különböző helyeken.

Keress egy hobbit, amit szeretsz csinálni, és beszélgess olyanokkal, akiket szintén érdekel.

Sport! Ott nagyon könnyű barátokat szerezni!:) Csak legyél nyitott.

Menj el különböző programokra akár, legyél valamiben kiemelkedően jó és segíts másoknak, vagy kérj segítséget, és lassan bekerülsz egy közösségbe.. Kitartást!:)

2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Na majd most fogsz a sok puhap**öcs majd írni fog :)
2015. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván aki erre panaszkodik 20 éves lány létére vagy ronda vagy dagadt, vagy puszta közepén él és most kapott először internetet, hát hogy tudassam veled, neten lehetsz akármilyen ha lány vagy lessz egy tucat barátod ígyis, már csak azzal hogy kitetted ezt a kérdést, szóval most abbahagyhatod a panaszkodást...
2015. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem vagyok se dagadt, se ronda és eddig is volt internetem, de én a való életben szeretnék barátokat, nem a virtuális világban. :)
2015. márc. 29. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan helyeken érdemes beszélgetni az emberekkel, ahol marhára ráérnek. Pl. orvosnál, buszon/vonaton és megállókban, harci helikoptereken, tankokon, stb.
2015. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok, nem nagyon vannak már barátnőim, valahogy eltűnögettek... Amúgy 19 éves lány vagyok, ha van kedved beszélgetni/ barátkozni, írj nyugodtan :)
2015. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!