Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy intelligens, művelt, gyönyörű nőt "gyávaságból" lekoptatnak?

Figyelt kérdés

Idézek ettől a bizonyos embertől, élő példa:


"Sokkal könnyebben tudok megszerezni bárkit is a pozitív első benyomásaimnak köszönhetően, viszont ahogy jobban megismernek, úgy megtartani már kevésbé tudnék egy nőt. Nem vagyok én olyan határozott, pengeagyú srác, mint amilyennek szinte mindenki lát. Lehet, hogy erősnek hisz mindenki, de csak egy megtört, bizonytalan kisfiú vagyok, aki a 30-hoz közeledve sem érzi magát érettnek egy kapcsolathoz, pláne nem egy olyan nővel, aki művelt, intelligens, gyönyörű, csodálatos teremtés. Nekem ez nem adathat meg. Így inkább lassan leépítem ezt az ismerkedést, semmit sem mutatva a lánynak abból, hogy egy szerencsétlen, gyáva alak vagyok."


Szerintetek is előfordulhat olyan, hogy egy egyedülálló 26 éves férfi visszautasít egy 25 éves, határozott, intelligens, szép nőt?


2015. márc. 30. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lekicsinyli magát a srác. És a hasonló a hasonlóval elv alapján úgy érzi, nem érdemli meg a jót. Simán előfordulhat...
2015. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez olyannal fordul elő, aki nem biztos önmagában és nem is ismeri önmagát, ráadásul fél a nála erősebb nőtől.
2015. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem ilyen nőnek látnak, és többször előfordult már, hogy megfutamodtak. Soha nem értettem, és rosszul is esett, ugyanis nem harapok, és belül nekem is megvannak a bizonytalanságaim, így nem szeretem, ha valami feljebb álló lényként tekintenek rám. :)
2015. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Biztos van ilyen férfi is, én pont az ellentettje vagyok.
2015. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavara van. Mondjuk az érdekes, hogy tudatosan leépíteni, ahhoz bezzeg van esze, ezáltal beletaposni a másik lelki világába. Érdekes, mert nincs önbizalma, illetve hatalmas egóval rendelkezik mivel az empatikus készsége valahol a béka feneke alatt van. Lehet valamit titkol, alkohol, drog egyéb betegség. 37F
2015. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nagy százalékban kamu. Valamiért nincs meg a vonzalom.

Vagy az illetőnek súlyos lelki, pszichológiai problémái vannak.

Lelkileg egészséges ember nem utasítja vissza a másikat, aki szintén érdeklődik iránta, azért, mert külsőleg és belsőleg nagyon tetszik neki. Legalábbis az elején biztos nem, esetleg később, ha kiderül, valamiért mégsem passzolnak, nem illenek össze.

2015. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus lekoptató duma. Sorry.
2015. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kisboltos ***** válasza:

Én egyetértek az első két hozzászólóval.

Hasonló személyiség vagyok én is. Nem elég jó a jó, de a legjobbhoz már magamat nem érzem elég jónak. Örök körforgás.

2015. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!