Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha gáz leszólítani az...

Lányok, ha gáz leszólítani az utcán/tömegközlekedési eszközön, ha gáz az online társkereső akkor, hogyan lehet a megismerni titeket?

Figyelt kérdés
Szóval nem járok bulizni munkahelyemen egyedül vagyok egy irodában, fiú iskolába jártam akkor mégis, hogyan és hol ismerkedhetnék ? :) 25/f

2015. márc. 30. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

legyen nagy baráti köröd,. haver, közös ismerős mutasson be neki, legyen egzisztenciád. (stílus, lóvé, kocsi)

alaküljon teljesen véletlenül az egész.


am jól írtad, pont íhgy van...disco? gáz, utcán? na nemáár, online? ultragáz, tömegközlekedés? hagyjál már...

2015. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

megfelelési kényszeres lúzerek éreznek ilyet,hogy valami gáz ha ismerkedés a téma.

ha valahol akkor első lépésnél nincsen ilyen,hogy gáz.

esetleg online lehet nagyon elba-szni,ha nem flörtölni próbálsz vele,hanem interjút készítesz.

2015. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Baráti társaságom nem nagyon van rajtam kívül álló okok miatt, mondhatni átlagosan keresek kocsim még nincs, de nem is értem, hogy ilyenek nélkül már nem is lehet semmivel lenyűgözni egy lányt ? :D
2015. márc. 30. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

buszon beszélgetni nem gáz, de csak ha van megfelelő tere a lánynak. meg csak semmi erőltetés, az gáz lehet.

buszmegállóban, v vonatra várva szintén szoktam beszélgetni 1-2 csajjal, ha olyan kedvem van.

online társkeresőn szintén nem gáz, volt már így barátnőm.

Neten ráírni ismeretlen csajokra szintén nem gáz. Mikor nem volt barátnőm, havi szinten szoktam ilyet. jót tett, sok lányt megismertem.


szerintem a te helyzetetdben legcélszerűbb a netes ismerkedés. társkeresők mondjuk.

2015. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

társkeresőkön is annyi jó csaj van, nem értem, hogy nem bírod ki, h ne írj rá vkire. nem nagy fáradtság. csaj szintén keres vkit, meg te is. ha nem vagy nagyon hülye, innentől már nincs nehéz dolgod.

barátnőm szerezni nem nehéz, az sokkal inkább az, h olyat találj, akivel össze is illetek.

2015. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom társkeresőn valójában eddig jót beszélgetnem csak olyannal sikerült akinek már párja van és csak ismerkedik fent, a többiek eddig kb. olyan nagyon felületesek kicsit olyan érzés, hogy nincs egy épp eszű gondolatuk sem vagy nem is tudom lehet én vagyok a furcsa :D
2015. márc. 30. 20:39
 7/11 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy valaki pasi mellett társkeresőzne. egyszerűen csak nem keltetted fel az érdeklődését.

egy ilyen jó beszélgetés után meg csináld azt, h hívd el találkozni valahová. ne randi, csak igyatok meg vmit, és beszélgessetek egyet élőben. sokáig ne tartson, hadd maradjon benne kíváncsiság a következő alkalomra :)

2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem kedvel mert nap mint nap kitartóan beköszön reggel rám ír és igen facebookon fent vannak a közös képeik a barátjával csak a srác dolgozni jár ő meg otthon üti el az időt :)
2015. márc. 30. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak ezeket az ismerkedési módokat, de utcán például elég nehéz, mert például én mindig sietek valahová. Egyszer szinte futottam valahova, és egy srác elém ugrott, hát szívbajt kaptam. A villamoson, meg odahúzott magához egy vadidegen férfi és átölelt, na ezt a fajta nyomulást tartom én gáznak. 22L
2015. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Ne gondolkodj sablonokban, legyél kíváncsi a világra, tudj boldog lenni egymagad is, és hidd el hogy menni fog az.
2015. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!