Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én így csinálnám, megteszi?...

Én így csinálnám, megteszi? Beválik? Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány aki nagyon tetszik, szívesen megismerném. Nem ismerem egyáltalán, nem tudok semmit róla, csak annyit, hogy melyik osztályba jár. Arra gondoltam, hogy egyik szünetben/egyik nap suli után odamegyek hozzá, bemutatkozok és megpróbálok beszélgetni vele. Pár beszélgetés után, pedig ha még mindig jó fejnek tűnik, elhívnám randira.

2015. márc. 30. 22:20
 1/9 Whit55 válasza:

Én értékelném az ilyen közeledést. Más a haverokkal egyetemben támadna, de esküszöm néha jó lenne ha csak az a pasi jönne oda hozzám, aki meg akar ismerni. Szerintem beválik.

Csak legyél határozott. Senkinek sem vonzó, ha az odajött pasi zavarban lenne. Ha zavarban is leszel, próbáld leplezni és végig szépen mosolyogj. De ez csak az én véleményem.


21/L.

2015. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem írni, hogy ő 16, én 17 éves vagyok.
2015. márc. 30. 22:29
 3/9 Whit55 válasza:
Az lényegtelen. :D
2015. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
18%
Ne is beszélgess, rakd be neki a p*csába.
2015. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem tetszene, hogy ilyen közvetlen, és csak úgy odajön, és nem Facebookon ír rám vagy hasonló. :) Sok sikert! :D


(bár rám még ott sem írnak, de az már más kérdés._.)

2015. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

COME ON! :)

Hajrá rá, ismeretlen fiú, ha ott az esély, meg kell próbálni, ki tudja, mi lehet belőle! Drukkolok. ;)

Megteszi, beválhat.

Én úgy reagálnék, hogy zavarba jőve válaszolgatnék, elpirulnék, mosolyognék. Eleinte nem tudok elég természetesen viselkedni és mivel gondolom, ezzel nem vagyok egyedül, tanácsolom, hogy türelmesen szánj rá elég időt, amíg olyannak nem ismered meg, amilyen valójában.

2015. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Akkor bevetem magam, és nem ítélek az első beszélgetésünk alapján.
2015. márc. 31. 21:11
 8/9 anonim válasza:
no?:)
2015. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Siker.
2015. ápr. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!