Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mekkora probléma, ha tapasztal...

Mekkora probléma, ha tapasztalatlan vagyok párkapcsolatok (meg úgy minden ami lányokkal kapcsolatos) terén, lányok ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy visszahúzódó vagyok, nehéz gyerekkorom volt, sokat csúfoltak a külsőm miatt. Ez motivált arra hogy változtassak, szóval mostanra eléggé kikupálódtam (izmos vagyok, próbálok jól öltözködni, haj, szoli (amit nem viszek tulzásba mert egyébként is kreol bőröm van), szerencsére helyesnek is tartanak, persze ez relatív). A lányok folyamatosan megnéznek az utcán, a konditeremben, klubban odajönnek.


Most jön a csavar. Sosem volt még barátnőm, még csak egy csókig se jutottam el senkivel, szex se volt... semmi. Mostanra van önbizalmam ami a külsőt illeti, már csak a reakciótól félek, amikor ez kiderül. Nameg mivel nem is volt még soha kicsit már bele is törődtem a sorsomba, 18 évesen még nagyon zavart, 25 éves koromra már ez természetesnek tűnik, lányok helyett tanulok, sportolok, stb.


Na, de a kérdés, hogy ti hogy reagálnátok ezt le, ha összejönnétek egy ilyen sráccal és megtudnátok hogy szűz még?


2015. márc. 17. 18:55
 1/4 anonim válasza:

Hát, ha bejön külsőre és belsőre is, akkor teljesen mindegy lenne, ha szűz ha nem.

Mondjuk inkább összejönnék egy szűz fiúval, mint aki a már a fél várost megdugta :D

19/L

2015. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak az a lényeg, hogy szűz, de szerencsétlen is (valószínűsíthető hogy elsőre az). Szóval rossz csók, tapasztalatlan az ágyban, és minden velejárója. Nem illúzióromboló ez egy kicsit?
2015. márc. 17. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem illúzióromboló. Én szeretem az ilyet. 19/L
2015. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik azt írja amit az első, de ez egy hazugság! Ha nagyon szolibarna vagy, akkor lehet, hogy bejössz emiatt néhány csajnak, és akkor ezt elnézik neked, de amúgy meg jobban jársz, ha nem mondod el nekik.
2015. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!