Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Elhagynátok az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok az új barátnőtöket ilyen apróságok miatt?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagytok együtt. Már a randizós időszakban is félórákat késik a megbeszélt randiról, ott vársz félórán át rá a villamosmegállóban. Felhívod mert hiányzik és hallani szeretnéd a hangját, de nem veszi fel és csak 3 óra múlva hív vissza, megkérdezed h miért, de nem ad elfogadható magyarázatot. Mikor sms-t ír és meg akarod nézni, kinek ír, elrántja a mobilját h ne lásd, habár azt mondja h barátnőjének ír csak. Sok fiúval beszélget facen, habár állítása szerint csak a barátai. És pluszba még nem is fekszik le veled. Együtt alszotok, rád mászik, felizgulsz, erre közli hogy még várni akar a szexszel. Ez így nem olyan, mintha őt nem is érdekelném komolyan? Én komoly kapcsolatra vágyom... És szerelmesen néz rám, de ezekből az apróságokból mégis az jön le, h nem akar engem, ugye?

21/F


2014. nov. 2. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
valts de hamar!
2014. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
el
2014. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány nem tisztel téged egyáltalán.
2014. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szavat se hidd el.Furfangosok az ilyen csajok!
2014. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled. Vagy te vagy a tartalékjátékos.
2014. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csaj csak ennyit érdemel:

dugd meg de keményen, aztán ki az ágyból (vagy épp ahol csináljátok :D) és közöld vele - "figyelj elég sz4r voltál az előbb, úgy hogy szakítsunk" aztán go go vissza se nézz.

sajnos nekem is bekelett vetni egy párszor ezt a taktikát...

2014. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért? Úgy látom rajta, hogy szerelmes belém. Ezek meg apróságok csak... a szexet leszámítva, de azt 1 hónap után még nem "tehetem kötelezővé".
2014. nov. 2. 11:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem ez így nem lenne pálya.
2014. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát számomra ezek nem lennének apróságok.
2014. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De el ám…
2014. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!