Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon bejöhettem neki vagy...

Vajon bejöhettem neki vagy azért említette meg a barátját mert mégsem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány 26 éves, ált.ban heti egyszer találkozunk/összefutunk a munkahelyen,mert ezeken a napokon melózik nálunk.

Úgy vettem észre,h mindkettőnk érzi a vonzalmat egymás iránt első találkozás óta. Viszont nekem még egy másik csaj tetszik ,aki iránt régen talán még éreztem is valamit,pedig nem jöttünk sajna össze,meg el is kellene felejtenem,de mikor a mostani csajjal taliztam ,akkor is a régebbi csaj járt az eszembe. Szal próbáltam kicsit közömbös is lenni a csajjal szemben,ha beszéltünk is,persze biztos látta,h azért így is bejön nekem,mert felizgat a jelenléte is, bár ugyan ezt észrevettem rajta is :)Volt mikor ö is csak köszönt és ment tovább,meg olyan is mikor próbált beszélgetni.

Ma meg megemlítette a barátját... Hát ez szép,akkor ettől még bejövök neki,de nem akar semmit?? :O



2015. márc. 31. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!!
2015. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

első! inkább ne is írtál volna semmit!!

ezzel nem megyek sokra!

2015. márc. 31. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól érzed, és valahol bejössz neki, viszont ha a barátjáról beszél, az már nem jó. Bár azért nem mindegy, milyen szituációban hozta ezt fel. Ha teljesen odavágott, mondjuk megkérdezted, hol volt hétvégén, ő meg mondta, hogy a barátjánál, akkor nincs még akkora gáz, ez nem tipikus lerázás. Viszont ha valahogy a semmiből egyszercsak felhozta őt neked, akkor igen, azt már veheted annak, hogy nem nagyon akar veled közelebbről is megismerkedni. Mindenesetre akárhogy is van, jobb neked is, ha tudsz a barátjáról.
2015. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Hát egyszer csak megemlítette, mikor én épp a munkával voltam elfoglalva, szal nem kérdeztem rá. Amúgy sem akartam felé nagyon közeledni! Szal akkor ezzel próbálta jelezni,hogy itt a határ..mivel van pasija?
2015. ápr. 1. 20:30
 5/5 A kérdező kommentje:
és közben meg teljesen elvörösödött.., mert a barátja úgy került szóba,h véletlen neki küldött el egy üzenetet,amit a tesójának szánt...
2015. ápr. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!